Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Sabnock Sanatory   2020. 09. 01.

Írjunk emilt a szellemvilágba!

Hihetetlen ostoba,és bugyuta ötletet dolgoz fel a film.Modernizált démonok,akik appokat töltenek fel a telefonokra?Akkor lehet hogy van telefonos segélyszolgálatuk is?Akkor az angyaloknak is van ellenük program?Ugyan már kedves Justin Dec,ezt most komolyan gondoltad?Ha igen,nagyon nagy problémád lehet!A film kifejezetten semmitmondó,és unalmas,baromira rossz színészi játékkal megspékelve.Ebben pedig Peter Facinelli jár az élen,az arcán végig a film alatt halálos közönnyel,és unalommal.Idegesítően rossz választás volt a szerepre.Talán Jordan Calloway volt,aki egy kicsit kihúzta a produkciót a teljes apátiából,bár azért ő sem tündökölt.P.J.Byrne,aki egy kis színt hozott az iszonyatosan gagyi pap megformálásával,aki démon fan.Na hát ha ezt összerakjuk,és azt mondjuk ez a film a fiataloknak készült,nagy bajban vagyunk,mi középkorúak.Ennyi kellene a mai fiataloknak?Szomorú.Mint ahogy a film maga is!Le is töltök egy "szomorkodom az egészen" app-ot!

HETEDIK   2019. 11. 02.

Botrányosan sz@r film. Már az alapötlet is nevetséges, persze értem én hogy már szarni se lehet elmenni telefon nélkül, meg emberek halnak bele hogy annyira ostobák, facebook nézegetés közben éri őket valami, mert ugye az a nyomorult okosteló fontosabb sokaknak mint bármi más. De erre ráhúzni egy filmet? Ugyan már...

Di Canio   2020. 05. 12.

Ha láttad a Végső Állomásokat akkor ez nem fog meglepetést okozni. Horrornak se nagyon mondanám, max gyerekeket tudna megijeszteni. Egyszer nézhető film, de ez a téma már lerágott csont.

Ms. Akárki   2019. 10. 23.

SÁTÁN, aki halad a korral...

Premier előtt volt szerencsém látni tegnap és engem nagyon nem vett le a lábamról. Az előzetesből szinte minden kiderült így egyszerűen nem láttam értelmét a filmnek. A film zárása pedig túlontúl egyszerű hogy készíthessenek egy 2. részt... Egyedül az a kettő vicces mellékkarakter miatt érte meg megnézni. A modern pap és a telefonboltos eladó. Azokon legalább jókat mosolyogtam. Különben tipikus tinihorror egy icipici modernitással, mivel egy telefonos appba "ültetett" sátáni átokról van szó. Az egész film egy végeláthatatlan Jump Scare XD Egyszer meg lehet nézni, de nem egy maradandó élmény.

Szentgróti Patrik   2020. 09. 01.

Az eleje még nem is indult rossznak a film, de ahogy kezdett kibontakozni annál súlytalanná vált a film, több kérdést maga után vont mint amennyit meg válaszolt, így elég gyenge film lett...

BoBamburg   2020. 06. 20.

Tipikus, mai fiataloknak szánt tini horror. A végső állomás, lebutított, mai igenyeknek megfelelően átdolgozott verziója. És nem arról van szó, hogy rossz film, de semmi újat nem tud mutatni.

TheSzemenyei   2020. 07. 11.

A démon, aki telefonos app-pal gyilkol

A "Halálod Appja" számomra csalódás volt. Sokkal életszerűbb gyilkolásokra számítottam, nem olyonra, hogy a visszaszámlálás lejárta után hirtelen felkapja a levegő az áldozatot. Egy újabb átlagos film, ami nem mutatott semmi újat.

Charlie McDermott
Tom Segura

A film összbevétele 39 969 747 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 114 102 494 forintot termelt. A hazai mozik összesen 84 919 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A halálod appja a második olyan 2019-es film a Jexi - Túl okos telefon után, melynek cselekménye egy "gyilkos" telefonos applikáció köré épül.

A film forgatása mindössze néhány hetet vett igénybe.

A film alkotói a You című tévés pszichothrillerben nyújtott alakítása kapcsán figyeltek fel Elizabeth Lailre, aki a Halálod appjában játssza első mozifilmes főszerepét.

A halálod appja Justin Dec rendező első egészestés filmje.

A Tom Segura által a filmben viselt farmernadrág nem kellék, hanem a saját ruhatárának darabja.

A horrorjelenetek kísértetiesen (höhö!) hasonlóan épülnek fel (fény kialszik, zene fokozódik, téves riasztás ésígytovább), ami a film felénél már enyhén szólva fárasztó lesz. De a jumpscare-rajongók számára a Halálod appja maga lesz a vérfagyasztó kánaán több»

Ha van egy szabad másfél órád, illetve szereted, ha megijesztenek, akkor mindenképp ajánlom. több»

Egyszer végig lehet szenvedni, ha éppen nincs jobb dolgunk, de ez a film minden bizonnyal hamar a feledés homályába fog veszni. És ez talán így is van rendjén több»