Halálod appja

Halálod appja

Countdown

Charlie McDermott
Tom Segura

Az okostelefonok teljesen átszövik midnennapjainkat, egymás után jelennek meg a hasznosabbnál hasznosabb applikációk, a legújabb őrületnek azonban az az alkalmazás számít, amely képes megjósolni, mennyi van hátra az életünkből. Quinn döbbenten veszi észre, hogy mindössze két napja maradt. A… Több

Rendező: Justin Dec
Forgatókönyvíró: Justin Dec
Premier (HU): 2019.10.24. | Netflix (2020.12.01.) | Telekom TVGO (2021.03.02.)
Forgalmazó: Freeman Film

2022.08.21 József-Lendvai

A végső állomás is misztikus, de nem kretén módra. Ez a film gagyi, jön a semmi azt elragad. Sajnos ugyanaz a hibája, mint a legtöbb horrornak, jó ötlet de túlbarmolják a filmet. Kell egy gyilkos meg egy jó sztori, nem kellenek nevetséges szellemek meg szörnyek...

2022.03.25 BaloghBogi42

a nap véleménye

Az elektronika halálos hatalma

Ez a film egy nagyon érdekfeszítő, ám sajnos annál kevesebbszer megvitatott témát dolgoz fel feszült hangulatú thriller-horror formájában. Manapság az internet annyira behálózza a mindennapjainkat, hogy teljesen természetesnek vesszük a különböző ap... Teljes kritika

2021.10.10 Caravaggio1978

Hányan töltötték utána le az appot... Kíváncsi lennék

Jópofa kis film volt, amolyan tényleg egyszer nézős, túlságosan nem érinti meg az ember lelkivilágát, de egy esti chips mellé tök jó lesz, nem kell agyalni, töprengeni a dolgokon, csak úgy jönnek, folynak.

2021.10.06 Klauka89

Egyszernézős. Egy pöppet primitív kolléganőm ajánlotta, hogy ez mekkora film. Még az ötlet is gyenge, talán a kamaszoknak bejöhet, akik folyton a telón lógnak, kicsit hátha elgondolkoznak, mi lenne, ha valóban lenne ilyen app. lol

Írjunk emilt a szellemvilágba!

Hihetetlen ostoba,és bugyuta ötletet dolgoz fel a film.Modernizált démonok,akik appokat töltenek fel a telefonokra?Akkor lehet hogy van telefonos segélyszolgálatuk is?Akkor az angyaloknak is van ellenük program?Ugyan már kedves Justin Dec,ezt most komolyan gondoltad?Ha igen,nagyon nagy problémád lehet!A film kifejezetten semmitmondó,és unalmas,baromira rossz színészi játékkal megspékelve.Ebben pedig Peter Facinelli jár az élen,az arcán végig a film alatt halálos közönnyel,és unalommal.Idegesítően rossz választás volt a szerepre.Talán Jordan Calloway volt,aki egy kicsit kihúzta a produkciót a teljes apátiából,bár azért ő sem tündökölt.P.J.Byrne,aki egy kis színt hozott az iszonyatosan gagyi pap megformálásával,aki démon fan.Na hát ha ezt összerakjuk,és azt mondjuk ez a film a fiataloknak készült,nagy bajban vagyunk,mi középkorúak.Ennyi kellene a mai fiataloknak?Szomorú.Mint ahogy a film maga is!Le is töltök egy "szomorkodom az egészen" app-ot!

A film összbevétele 39 969 747 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 114 102 494 forintot termelt. A hazai mozik összesen 84 919 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A halálod appja a második olyan 2019-es film a Jexi - Túl okos telefon után, melynek cselekménye egy "gyilkos" telefonos applikáció köré épül. Szerző: hp

A film forgatása mindössze néhány hetet vett igénybe. Szerző: hp

A film alkotói a You című tévés pszichothrillerben nyújtott alakítása kapcsán figyeltek fel Elizabeth Lailre, aki a Halálod appjában játssza első mozifilmes főszerepét. Szerző: hp

A halálod appja Justin Dec rendező első egészestés filmje. Szerző: hp

(2019. 10. 30.)
Egyszer végig lehet szenvedni, ha éppen nincs jobb dolgunk, de ez a film minden bizonnyal hamar a feledés homályába fog veszni. És ez talán így is van rendjén Több

(2020. 05. 15.)
Jumpscarek halmaza, Elizabeth Lail alakítása, némi gyenge elméjú akasztófahumor humor, és másfél órányi elhúzódás a valóságtól, de semmi több. Több

Értékelés: 5.5/10
(2019. 10. 30.)
A horrorjelenetek kísértetiesen (höhö!) hasonlóan épülnek fel (fény kialszik, zene fokozódik, téves riasztás ésígytovább), ami a film felénél már enyhén szólva fárasztó lesz. De a jumpscare-rajongók számára a Halálod appja maga lesz a vérfagyasztó kánaán Több

Értékelés: 5.6/10
(2019. 10. 30.)
Ha van egy szabad másfél órád, illetve szereted, ha megijesztenek, akkor mindenképp ajánlom. Több

Ne töltsd le!
Nincsenek érdemei, amiért kedvelni lehetne egy kicsit is, ha pénzen vett, üres megugrasztásokra vágyom a székben, előbb ülök fel legközelebb a körúti villamosra. Olcsóbb, és rövidebb a menetidő. Több