Vérszomj 2. - Elszabadulva

Vérszomj 2. - Elszabadulva

Ginger Snaps 2: Unleashed

Brigitte miközben Bailey Downsból menekül megpróbálja megakadályozni, hogy vele is az történjen, mint a nővérével, Gingerrel ezért beadja magának az ellenszérumot, ami meggátolja abban, hogy szörnyeteggé változzon. A szervezete azonban nem bírja a terhelést és a… Több

Forgatókönyvíró: Karen Walton
Ország: Kanada
Premier (HU): 2004.11.17.

2018.06.03 Artemisia

Remek folytatás. A hangulat már nem is lehetett volna jobb, kézzel fogható a feszültség. Bridget mentális küzdelmét nagyon élethűen ábrázolták. A "Szellem" nevű kislány karaktere is jót tett a filmnek.

2018.01.22 respect the movies

Szerintem egész jó film volt! Tény a film legerősebb pontja az a hangulata, de azért még található benne egy két igazán értékelhető dolog! Ilyen volt például a színészi alakítások! Emily Perkins már az első részben is hatalmasat alakít és ezt ebben a... Több

2015.05.20 fester

Talán az egyetlen, de kiemelkedő erőssége a filmnek, az az, hogy nagyon erős és átható hangulata van. De sajnos ennyi. Nem mondanám igazán hátborzongatónak sem, minden esetre unaloműzőnek mindenképp megteszi.

2014.11.22 Jony Crash

Nekem már egyszerűen az előző rész sem jött be, de ez meg abszolút gyengére sikeredett. Nem tudom, kit akartak egyszerűen megetetni ennyire szimpla történettel és ennyire ötlettelen koncepcióval. Szerintem ezt a filmet egyszerűen csak az tudná élvezni, aki soha életében nem látott még horrorfilmet.

A film stáblista végén, kiírják hogy a forgatás alatt semmilyen élőlénynek és vérfarkasnak nem esett bántódása!Szerző: respect the movies

Ezt a filmet is több címen ismerték: Két testben:Elszabadulva vagy a másik közismert címe: Vérszomj 2.-ElszabadulvaSzerző: respect the movies

A filmet a 2005-ös Fangoria Chainsaw díjátadón több kategóriában is jelölték, végül két díjat zsebelt be! Az egyik a legjobb színésznőnek járót (Emily Perkins) a másik pedig a legjobb női mellékszereplőért járót (Tatiana Maslany) ő alakította a filmben Szellemet!Szerző: respect the movies

A kórház romos területe a valóságban egy elhagyott elmegyógyintézet volt és az az állapota, amilyennek a filmben látjuk megegyezik azzal, ahogyan a filmkészítők rátaláltak. Szerző: rbernadett

Az egyik jelenetben Brigitte lába kiugrik a helyéről és neki kell visszaugrasztania. Állítólag Emily Perkins a saját lábán csinálta ezt meg a forgatáson és nem használt műlábat. Szerző: rbernadett