Démoni harcosok

Démoni harcosok

Dog Soldiers
moov18

Skócia hegyvidékes tájai kiválóak kiránduláshoz, alkalmi légyottokhoz vagy akár a hadsereg terepgyakorlataihoz. Ezúttal azonban kiderül, hogy valami nagyon nincs rendben az erdőben. Amikor ugyanis kis létszámú katonai alakulat érkezik a helyszínre, hamarosan szembesülniük kell azzal, hogy leginkább nem a kiképzőjüktől, az általa adott feladatoktól vagy a természeti viszonyoktól kell tartaniuk, hanem a teliholdkor felbukkanó szörnyektől, amelyek éhesek. Nagyon éhesek...

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Luxemburg
Premier (HU): 2007.10.25.

2020.09.05 Interfectorem Sabnock

Hát ez a műbőrszerkó a farkas fej álarccal rémisztően gagyi.Mint a film maga.Semmi érdemleges,semmi izgalom.Ja persze,a vér folyik,a testrészek szakadnak,de ennyi.A színészek bűn rosszak,és a párbeszédek kifejezetten gyerekesek,ostobák.Egyszerűen rossz,megnézése kifejezetten időpazarlás.

2019.09.12 Kóborló

Lődd, amíg szét nem tép!

Neil Marshall 2001-ben készített, debütáló filmjéhez van szerencséje a nézőnek (a Dog Soldiers avagy a Démoni harcosok) című alkotásnál, ami a maga nemében nem lett rossz, csak sajnos sok esetben érződik az alacsony költségvetés rajta. Maga a műfaj –... Teljes kritika

2016.02.19 moov18

Nem igazán nyerte el a tetszésem. Neil Marshall a Barlang című remekjével már valóban bizonyította, hogy helye van abban a bizonyos rendszerben, amit 'horror készítésnek' nevezünk. Azonban ez elég nagy mellényúlás volt. Nem mondom, hogy nehezen indul... Több

2016.10.25 Zsombi

Szarrá röhögtem magam...:D Egyetlen hibája, hogy horrornak titulálták!

2017.07.13 dakod

Szerintem a szegényes keret ellenére Marshall egész jó filmet forgatott. Jól bánt a humor eszközeivel is, szerintem még majd hallunk felőle a műfajban.

A film vége felé, amikor Sean Pertwee karaktere egy képet néz a feleségéről, a képen látható hölgy valójában a rendező húga volt.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, Neil Marshallnak ez volt az első egész estés filmje, előtte csupán rövidfilmeket készített.Szerző: Kóborló

A rendező, Neil Marshall egy interjúban megemlítette, hogy nagyon sajnálta, hogy a filmjét nem mutatták be az amerikai mozikban, és csalódott volt, amikor megtudta, hogy amerikai forgalmazását egyből egy tévétársaság vásárolta meg. Szerző: Kóborló

A film producerei azt szerették volna, hogy a film címe A vérfarkasok éjszakája legyen, viszont a rendező, Neil Marshall ragaszkodott a Dog Soldiers címhez.Szerző: Kóborló

A film költségvetése nagyjából 2 millió $ volt. Szerző: dulkap

Értékelés: 6.5/10
(2015. 05. 04.)
Valószínűleg már soha nem tudjuk meg a választ arra, hogy Neil Marshall debütáló alkotása akkor is kultfilm lenne-e, ha rendezőjéből később nem vált volt az, aki. Több