Közösség

Vélemény:

 

52 Démoni harcosok

(2002)

Démoni harcosok

 
moov18   2016.02.19 10:15
1

Nem igazán nyerte el a tetszésem. Neil Marshall a Barlang című remekjével már valóban bizonyította, hogy helye van abban a bizonyos rendszerben, amit 'horror készítésnek' nevezünk. Azonban ez elég nagy mellényúlás volt. Nem mondom, hogy nehezen indul be. Hamar elkezdődnek az események, látunk kellemes belezéseket, szakadásokat, trancsírozásokat. Látványban nincs hiány, viszont izgalomról beszélni sem lehet a film viszonylatában. Ez a farkasember téma sem volt valami megkapó azt gondolom, legalábbis nem azért néztem meg mivel a története tetszett, sokkal inkább mert akciósan találtam a polcon. A vérfarkasok nagyon gyengén lettek kivitelezve, a jelmeztervezők és maszkosok igencsak felszínesen végezték munkájukat ebből a szempontból. Sok benne az unalmas, jelentéktelen rész, amikor semmi sem történik. Láthatjuk tanakodni a szereplőket, butábbnál butább párbeszédek is elhangzanak közben. De ennyi! A film végi csavar végül is nem volt rossz, de nem váltotta ki a 105 perces unalmat amit mindvégig éreztem. Röviden: érdemes nem megnézni!