Közösség

Vélemény:

 

70 Fűrész 7. - Az utolsó fejezet

(2010)

Fűrész 7. - Az utolsó fejezet

 
moov18   2016.02.02 20:06
0

Elérkezett a Fűrész-széria az utolsó, befejező részéhez. Ki gondolta volna annak idején, hogy idáig fogják erőszakolni a témát?! Senki! Biztosra szerettek volna menni a készítők, már ami a filmélményt illeti, így 3D-s technológiával készítették el az utolsó fejezetet. Micsoda marketingfogás. Alig vártam már, hogy végre kézbe fogjam a filmet, és feltegyem az í-re a pontot, megtörténjen a csoda, és megtudhassam milyen zárást képzeltek el a készítők, amiért úgy gondolták, hogy ezt a témát muszáj hét részen keresztül lefolytatni és kicsomagolni. Különösebben nem voltak előzetes elvárásaim a filmmel kapcsolatban, hiszen feleslegesnek éreztem és kicsit erőltetettnek is, de muszáj volt megnéznem. Főként azért mivel hosszú út vezetett idáig, a sikeres első két rész után jött a negyedik-ötödik kevésbé pozitív folytatás, illetve ott volt a hatodik ami azért tisztességgel bevédte az első két filmet. Igazából kíváncsi voltam vajon, hogyan zárják le ezt a véget nem érő horrorsorozatot. Vérrel és kegyetlenséggel szolgáltak most is. Nem vallottak ilyen téren kudarcot. Egyes jeleneteknél eltátott szájjal néztem a képernyőt, rá kellett csodálkoznom a csapdákra, a látványra. Próbálta szinten tartani a figyelmet és hűen képviselni a Fűrész-sorozatot mint zárórészt. Röviden: érdemes megnézni, mivel több rész már nem lesz, aminek azért örülök egyrészt, másrészt a műfaj rajongóinak boldog perceket okozhatnak.