2018.11.02 06:54 Márton Olvasottság: <100x
1

Bűnös élvezet a Piranha 3D

Az 1978-as Joe Dante által rendezett Piranhát, először 1995-ben remakelték ami számomra az egyik legfölöslegesebb "újrázások" közt szerepelt. 2010-ben a gyártó stúdió úgy gondolta épp itt lenne az ideje újra elővenni ezeket a kis húsevő halakat és a mai technikával és azon belül főleg a 3D-s technikával újragondolni a mára már klasszikusnak számító alapfilmet! Nem minden esetben szeretem a remakeket de azért vannak amik jól sikerültek, vagy kimondottan jól állt neki ha egy nagyobb költségvetés és főleg ha a mai technikával újranézhetjük ezeket az alkotásokat! Talán pont emiatt kaphatott lehetőséget ez a film is, illetve talán még maga a rendező személye miatt is, hisz az új rész rendezői székébe az a bizonyos Alexandre Aja került, aki már letette a kézjegyét a horror műfaján belül, illetve két régebbi film remakét is sikerült egészen jóra elkészítenie (sziklák szeme és a tükrök)! Nekem kimondottan tetszett az a koncepció a filmmel kapcsolatban, hogy belevitték a komédia szálat is, emellett pedig egy vértől tocsogó alkotás született! Sikerült a filmhez leszerződtetni egy két igencsak jó nevű színészt is, akiknek könnyedén sikerült a nézőjével megkedveltetniük a karaktereiket! De ennek a filmnek az igazi nagy szereplője a Piranha volt és sikerült jó pár jelenetet igencsak hatásosra elkészíteni velük! Azért negatívumként érdemes megemlíteni, hogy azért néha nagyon látszik a CGI, de ezen szerintem túl lehet lendülni! Összegezve a 2010-es Piranha egyfajta vértől és cicikben tocsogó bűnös élvezetű film lett, amit nem szabad túl komolyan venni és ha ezt a "szabályt" betartja a nézője, akkor egy szórakoztató másfél órának lesz a részese!

58 Piranha 3D  (2010)

horror | vígjáték

Egy amerikai álmos kis falu minden évben csak egyszer telik meg élettel: július 4-én. Rengeteg fiatal és bulizni vágyó ember érkezik a Viktória-tó melletti falvacskába. Ebben az... több»

1