Piranha 3D

Sabnock Sanatory   2020. 09. 05.

Fedetlen keblek,leszakadó testrészek,minden fajta,és vér minden mennyiségben.Történet azért elég sekélyes,és a színészek sincsenek csúcsformában,elviselhető,és nézhető kis horror,a trash,és a slasher filmek határvonalán.

dulkap   2015. 07. 31.

Számomra kissé öncélú és hatásvadész volt, a sok véres jelenettel. A cicik kicsit dobtak rajta, de kicsivel több öniróniát elviseltem volna a filmben. Nem rossz, de semmivel sem jobb, mint egy hasonló témájú film a film+ -on.

HETEDIK   2020. 03. 23.

Aja Piranha mozija kellemes kis agyatlan kikapcsolódás, igazi trash, amit egy percig sem kell komolyan venni, de nem billen át a ló túloldalára mint az ezt követő Gulager ámokfutás.

sptt   2020. 09. 02.

Igazi trash horror movie, abból viszont nem a legrosszabb. A színészek sem "Z"-kategóriás insta-celebek, legalábbis nem csak azok. A történet átlagos, a képi megjelenítés néhol egész gusztustalan, de ez a műfajból adódóan megbocsátható. 6/10

VvV   2018. 12. 27.

Ilyen még nem volt. Támadtak már a cápák meg a krokodilok, piranha még nem volt. A története a komédia a határán mozog.

Márton   2018. 11. 02.

Bűnös élvezet a Piranha 3D

Az 1978-as Joe Dante által rendezett Piranhát, először 1995-ben remakelték ami számomra az egyik legfölöslegesebb "újrázások" közt szerepelt. 2010-ben a gyártó stúdió úgy gondolta épp itt lenne az ideje újra elővenni ezeket a kis húsevő halakat és a ... teljes kritika»

london2012   2015. 07. 23.

A legnagyobb baromság amit láttam az csoda, hogy végig tudtam nézni csak a 3d nek volt köszönhető, hogy igen ebben a filmben az emberek derékig lerágva is órákig élnek zsír. 0star

A filmet 42 nap alatt forgatták.

(kázsé)

Bár a filmet nem mutatták be kritikusoknak, a filmnek szokatlan módon jó volt a kritikai visszhangja.

(kázsé)

Richard Dreyfuss kettő, Christopher Lloyd mindössze egy napig dolgozott a filmen.

(kázsé)

Elisabeth Shue és Christopher Lloyd első közös jelenete látható a filmben a Vissza a jövőbe III. óta.

(kázsé)

A filmet a Havasu tavon forgatták, nem a Victoria tavon.

(kázsé)

Több mint ezer csónakot használtak a tavaszi szüneti mészárlás jelenetnél.