Náci zombik

HercegPeter   2016. 12. 02.

Ezt mindenkinek látnia kell. Nem azért mert jó, mert egyáltalán nem az, de mégis csak náci zombik rohangálnak benne! Ez a film egyszerre az egyik legrosszabb és az egyik legjobb film amit láttam. Persze nem a színészek vagy a megvalósítás miatt, hanem mert egy olyan története van ami egyrészt marhaság, mégis egyedi. Mégis kinek jut ilyen eszébe?

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 03.

Azt hittem megüt egy horror szintet, vagy legalább vicces film lesz. De egy hulladék. Direkt azért készült, hogy azt mondjuk rá, hogy annyira rossz, hogy már jó. De nem.

Márton   2018. 12. 31.
Viccesnek szánt vérengzés Norvégiából

Nem sok olyan horrorfilmről hallottam amit a Norvégok készítettek volna (bizonyára vannak, csak kevésbé ismertek) ezért amikor először futottam bele eme számomra különlegességbe, kíváncsian vártam hogy mi lesz a véleményem az első olyan horrorfilmről, amit a Norvégoknak "köszönhetek"! Az érzéseim már az első megtekintése után is elég vegyesek voltak! A Magyarországon is bemutatott (igaz csupán dvd-s megjelenésű volt) 2009-es Náci zombik című horror, már a címéből ítélve is erősen hajazott a horrorkomédia műfaji besorolásához (persze ehhez feltétlen szükséges volt a magyarországi filmcímek fordítási "remekműveikhez", hisz a film eredeti címe, nem eme remek fordításra utalna)! Na de ha már ez... több»

thedarkman99   2018. 10. 02.

A zombik jól meg vannak csinálva, úgyhogy nem mondom hogy rossz film, a története nagyon érdekes, és vicces. Persze kicsit kínzás volt végig nézni, de na. Azért egyszer végig lehet.

encike   2015. 01. 28.

Hát ez egy elég érdekes film...bár a zombik nagyon jól meg vannak csinálva, egyszerûen fájdalmas volt végignézni :D

Vicces alapfelvetése és néhány eltúlzott belezős motívuma miatt lehet ezt a filmet szeretni, de azért nem hinném, hogy bárkinek is az abszolút kedvencévé válna - ellentétben mondjuk a minden szempontból sokkal pöpecebb második epizóddal. több»

Zombi katonáink eléggé gagyira sikerültek, biztos félúton elfagytak a sminkesek meg az öltöztetők. A trükkök is csapnivalók, végeredményben az egész megvalósítás bénára sikerült, egyedül az agybeteg poénok viszik a hátán a filmet. Értékelés: 7/10 több»