Közösség

Vélemény:

 

72 I Wanna Dance With Somebody – A Whitney Houston-film

(2022)

I Wanna Dance With Somebody – A Whitney Houston-film

 
Kittikornis Nézhetetlen  2023.08.31 13:34
0

Nem tudom, még hány bőrt akarnak lehúzni ennek a nőnek az életéről, de már sztem nagyon uncsi, és végül is nem sok újat mutatott eme alkotás, max. számomra ez a leszbikusság volt az, amiről nem tudtam, bár nem is igazán követtem Whitney életútját se soha, mert nem tartozott a kedvenceim közé... mint ahogy MáriaKárejj, ÁlísaKíjsz stb. se, mert agyf*szt kapok ettől a modoros, másfél óráig elnyújtott pofavágásos nyekergéstől, amit sok-sok énekesnő produkál (de ez csak az én véleményem természetesen). A story ugrál jobbra-balra, a cselekményidő gyorsan váltakozik, és arról már nem is beszélve, hogy honnan kukázták ezt a gyötrelem ronda lófejű „színésznőt”...?! Már a film első percétől irritált a feje, tekerve a filmet 10 perc alatt lezavartam... Ui.: meg lehet engem kövezni, de soha nem sajnáltam 1etlen 1 sztárocskát se, amiért gyógyszerek, avagy drogok hatása miatt haláloztak el... ugyanis senki se tartott fegyvert 1ik fejéhez se, hogy magához vegyen ilyen szereket, elő-utó-sztár élet ide vagy oda, hiszen minekünk, „proli népeknek” is megvan az elő-utó életünk, problémánk sztárság nélkül is, mégis vagy csináljuk a dolgunk, amibe belevágunk, vagy hagyjuk a francba, és továbblépünk, nemde?