2022.02.06 20:12 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen Olvasottság: 420x
2

Ismét egy tehetségtelen rendező semmitmondó filmje.

Rebecca Thomas és Haiffaa Al-Mansour nem tudom, honnan a kénköves pokolból kerültek elő, de nyugodt szívvel kijelenthetem, nyugodtan maradhattak volna ott, ahol voltak. Adjunk esélyt az esélyteleneknek. Tudom, ma ez dívik. Tessék, lehet ízlelgetni, mit is raktak le elénk?

Őszintén és kendőzetlenül?

Ismét egy tehetségtelen rendező semmitmondó filmje.

Semmit!

Egy olyan filmet, aminek sem íze, sem pedig bűze se nagyon van, és ami külön rettenet a számomra, az a borzalmasan ócska és gagyi CGI digitális technológia, na meg a színészek béna, unalmas és semmitmondó "játéka". Húha, nagyon divatos szó mostanság a karakterdráma...

Na igen, és?

Nekem az egész film egy egybefüggő dráma volt, hogy a nagyon drága időmből ennyit el kellett pazarolnom erre a kukába, szemétre való filmre. Pedig a found footage elemek miatt szeretnem kellene, de nem tudom. Nem tudom, mert amilyen jól indul, annyira rosszul folytatódik, és kifejezetten förtelmesen és bénán végződik. Minden rész egyre lejjebb csúszik. Mamoudou Athie, a profi helyreállító szerepe is übergáz. Mit is csinál? Kivan idegileg, és félig-meddig a múltban él...

Ja, és egy kis alkohollal és pamaccsal javítja a szalagokat...

Azt a qutya mindenit...

Reméljük, ezt csak viccnek szánták aranyos, de béna rendezőink. Egy démoni kultusz, egy összetört lelkű, kissé infantilis fekete srác, egy a múltból, a kamerájával mindent rögzítő egyetemista lány, Melody (Dina Shihabi), aki a Visser-ház megszállottja, és teljesen feleslegesen van ott.

Hát...

A helyszínek egészen jók...

A folyosók, a félelmetes pincék, lakatlan helyszínek...

Ez oké. De várom a jump scare jeleneteket...

De nagyon nincsenek! Semmi sincsen, csak bóvli klisék és rosszabbnál rosszabb töltelékszínészek...

A nevetséges szekta, a béna szobor nem félelmetes, nem okoz pulzusszám-emelkedést, csak az idegszálaim csapkodják az agyam rejtett részeit. Béna szituációk, érthetetlen cselekmények, rossz CGI, rossz színészek, ocsmány rendezés...

A két idősík bemutatása sem igazán ütős, sőt...

Az utolsó két résznél már fájt az álkapcsom a sok ásítástól...

Nincs lendület, nincs misztikum, nincsenek parás részek, nincs semmi, csak a szereplők kissé bamba és unott képe, és a nem túl szép képi világ, na meg a rossz beállítások és halott, élettelen színek. A found footage sem jó, ami persze jó dolog, legalább belesimul ebbe a trash semmibe.

Ha tehetném beperelném a készítőket az elrabolt időmért. Gazemberek!!!

Fotel, tea... és unalom!!!

Brrrr....

dráma | horror | misztikus | sci-fi | thriller

Egy levéltárost felbérelnek, hogy sérült videószalagokat állítson helyre, azonban rádöbben, hogy egy dokumentarista munkáján dolgozik, aki egy veszélyes szekta után nyomozott. több»

2