Fantasztikus film, gyönyörű látványvilág és képminőség, nagyon jó hangulat, érdekes és szép történet, nagyon jó rendezés, kiváló alakítások. Eddig nem igazán szerettem Oscar Isaac-et, de ebben a filmben ő is kiemelkedő.
Sajnáljuk, de bannoltuk a profilodat, így nem tudod szerkeszteni az oldalt ebben a hónapban.
Még nem erősítetted meg az e-mail címed! Kérjük, lépj be a levelezési fiókodba és a regisztrációkor kapott e-mailben kattints a megerősítő linkre.Ha nem kaptál ilyen e-mailt, akkor kérjük, kattints a lenti "Megerősítő e-mail újraküldése" gombra.
Gyűjts össze 100 pontot a funkció használatához!
Fantasztikus film, gyönyörű látványvilág és képminőség, nagyon jó hangulat, érdekes és szép történet, nagyon jó rendezés, kiváló alakítások. Eddig nem igazán szerettem Oscar Isaac-et, de ebben a filmben ő is kiemelkedő.