Közösség

Vélemény:

 

85 Michael

(2026)

Hát, nem is tudom...

 
Strausz Odett   2026.04.25 22:14
2

Én nagyon szeretem Michael Jacksont, de többet vártam ettől a filmtől! Persze, jó volt nézni, jó volt hallani, de valami mégis hiányzott!! Valahogy nem volt kerek még ennek a korszakának a bemutatása sem. Az apja "nevelésének" az utóhatása sem volt teljes. A saját küzdelmeit önmagával sem mutatta be igazán. Jaafar remekül alakította Michaelt, de szívesen láttam volna eredeti bejátszásokat koncertekről, táncpróbákról stb. Talán úgy hitelesebb lett volna.