Én nagyon szeretem Michael Jacksont, de többet vártam ettől a filmtől! Persze, jó volt nézni, jó volt hallani, de valami mégis hiányzott!! Valahogy nem volt kerek még ennek a korszakának a bemutatása sem. Az apja "nevelésének" az utóhatása sem volt teljes. A saját küzdelmeit önmagával sem mutatta be igazán. Jaafar remekül alakította Michaelt, de szívesen láttam volna eredeti bejátszásokat koncertekről, táncpróbákról stb. Talán úgy hitelesebb lett volna.
Én nagyon szeretem Michael Jacksont, de többet vártam ettől a filmtől! Persze, jó volt nézni, jó volt hallani, de valami mégis hiányzott!! Valahogy nem volt kerek még ennek a korszakának a bemutatása sem. Az apja "nevelésének" az utóhatása sem volt teljes. A saját küzdelmeit önmagával sem mutatta be igazán. Jaafar remekül alakította Michaelt, de szívesen láttam volna eredeti bejátszásokat koncertekről, táncpróbákról stb. Talán úgy hitelesebb lett volna.