Nagyon béna film, béna poénokkal, kiszámítható story. J.LO gyönyörű, dehát ennyi a dolga, jól kinézni; persze a genetika is irigylésre méltó! Sajnos a viccei sem viccesek! 2 csillagnál nem érdemel többet nálam.
Sajnáljuk, de bannoltuk a profilodat, így nem tudod szerkeszteni az oldalt ebben a hónapban.
Még nem erősítetted meg az e-mail címed! Kérjük, lépj be a levelezési fiókodba és a regisztrációkor kapott e-mailben kattints a megerősítő linkre.Ha nem kaptál ilyen e-mailt, akkor kérjük, kattints a lenti "Megerősítő e-mail újraküldése" gombra.
Gyűjts össze 100 pontot a funkció használatához!
Nagyon béna film, béna poénokkal, kiszámítható story.
J.LO gyönyörű, dehát ennyi a dolga, jól kinézni; persze a genetika is irigylésre méltó!
Sajnos a viccei sem viccesek!
2 csillagnál nem érdemel többet nálam.