Meglepően chill mese volt. Azt hittem, sima gyerekfilm lesz, de tök jó tempója van, meg van benne pár olyan poén és karakterpillanat, amin felnőttként is lehet mosolyogni. A látvány néha nagyon bejött, főleg amikor teljesen elszáll a világépítés. Nem akar többnek látszani annál, ami – és pont ettől működik.
Meglepően chill mese volt. Azt hittem, sima gyerekfilm lesz, de tök jó tempója van, meg van benne pár olyan poén és karakterpillanat, amin felnőttként is lehet mosolyogni. A látvány néha nagyon bejött, főleg amikor teljesen elszáll a világépítés. Nem akar többnek látszani annál, ami – és pont ettől működik.