Pokémon 6. - Kívánj valamit! (2003)

Gekijouban Poketto monsutâ Adobansu jenerêshon: Nanayo no negaiboshi Jirâchi

olgaasFug   2017. 05. 21.

Gyerekkorom nagy kedvence, nagy rajongója vagyok a sorozatnak és minden franchise-nak, ami a Pokemonnal kapcsolatos. Ez a legjobb japán animáció, szerintem.

RókaÚr   2017. 03. 15.

Én valahogy nem tudom megunni a Pokemon meséket, ugyan nem ez a kedvenc epizódom, de szerintem egytől-egyik mind nagyon változatos és izgalmas. Minden korosztálynak és minden generációnak csakis ajánlani tudom, mert nagyon sok mindent lehet belőle tanulni a barátságról és becsületről!

feri1   2015. 03. 13.

Sokáig nem tudtam mit kezdeni ezzel a mesélve, nem igazán láttam benne fantáziát, aztán ahogy elkezdtem nézni, rájöttem, hogy csakis fantázia van benne! Egyszerűen annyira kimeríthetetlen a történet, egyetlen egy epizódja sem elcsépelt, és elképesztő, hogy még mindig nem fulladt ki.