Star Wars: A klónok háborúja

Star Wars: A klónok háborúja

Star Wars: The Clone Wars

Forgatókönyvíró: George Lucas
Premier (HU): 2008.09.18. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.03.09 Lalee19

Végre látjuk és megismerjük az Star Wars univerzumot jobban, alaposabban. Nem csak a Skywalker gyerek lelki vívódásának lehetünk tanúi. A 2. és 3. rész között sok minden történt, és ezt nagyon jól bemutatják nekünk. Sok új érdekes karaktert ismerhetü... Több

2017.12.13 Yosihiro

Az univerzum animációs filmje. Kiváló feldolgozás. Csak ajánlani tudom minden star wars rajongónak.

Csak simán rossz,és majdnem nézhetetlen.Nem is értem miért kell mindenről ezer bőrt lenyúzni??? Sablonos,unalmas,és gyengén létrehozott animációs maszlag!

2019.02.23 Norbert93

Hihetetlen, hogy ennyi potenciál volt az előzménytrilógiában, hogy mozifilmeket és több évados sorozatokat tudtak készíteni belőle, úgy, hogy a karakterek eredetisége megmarad és olyan új karaktereket találnak ki akiknek van súlya.

2018.07.07 LionelMessi10

Nekem nagyon tetszik a sorozat. Klasszikus Star Wars történetek az egész univerzumból. Szuper történet, fantasztikus képi világ. Rajongóknak kötelező!

68 ember hal meg a filmben.Szerző: Norbi

A film költségvetése 8,5 millió dollár volt és jelenleg 68 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

Dave Filoni-nak (igazgató) Plo Koon a kedvence karaktere.Szerző: beero88

Anakin mellvértjének hasonló a kivitelezése mint később Darth Vader-nek.Szerző: beero88