Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Star Wars: A klónok háborúja

Timon   2020. 05. 23.

A prequelek legjobbja...

Habár láttam már korábban is valamennyit belőle,igazán sorozatszerűen most május 4-én kezdtem el nézni,mikor kijött a végső évad utolsó epizódja,és szerintem jobb alkalom nem is lett volna ennek elkezdésére.Annyira nem is bánom,hogy most kezdtem el nézni,mert újjászületett Star Wars-rajongónak érzem magam. Eszméletlenül le tudott kötni,és már rögtön a legelején érezhető volt,hogy mennyire jól el tudnak mesélni benne sokmindent,ami vagy nem került bele az előzménytriológia filmjeibe,vagy utólag jöttek a jónál jobb ötletek.Egy idő után már mondjuk idegesítő volt a sok fejvadász,vagy az hogy árulókat kellett keresni,de kis idő múltán már úgy voltam vele,hogy enélkül az egész nem lenne ilyen hatásos. Már rögtön a legelején a kedvencem Ahsoka Tano lett,de ami még nagyon tetszett,az az hogy számos szereplő,főleg jedik,akiket látni lehetett az első három részben,most több szerepet kaptak azzal,hogy beszéltek is benne. 10/10

Yosihiro   2017. 12. 13.

Az univerzum animációs filmje. Kiváló feldolgozás. Csak ajánlani tudom minden star wars rajongónak.

LionelMessi10   2018. 07. 07.

Nekem nagyon tetszik a sorozat. Klasszikus Star Wars történetek az egész univerzumból. Szuper történet, fantasztikus képi világ. Rajongóknak kötelező!

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Sajnos eléggé unalmas volt. Tipikus sémás történet. Nem túl egyedi az egész és ráadásul még a látványvilág animáció is eléggé összecsapott. Kisebb gyerekeknek ajánlott inkább.

Norbert93   2019. 02. 23.

Hihetetlen, hogy ennyi potenciál volt az előzménytrilógiában, hogy mozifilmeket és több évados sorozatokat tudtak készíteni belőle, úgy, hogy a karakterek eredetisége megmarad és olyan új karaktereket találnak ki akiknek van súlya.

68 ember hal meg a filmben.

(Norbi)

A film költségvetése 8,5 millió dollár volt és jelenleg 68 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

Dave Filoni-nak (igazgató) Plo Koon a kedvence karaktere.

(beero88)