Star Wars: A klónok háborúja

LionelMessi10   2018. 07. 07.

Nekem nagyon tetszik a sorozat. Klasszikus Star Wars történetek az egész univerzumból. Szuper történet, fantasztikus képi világ. Rajongóknak kötelező!

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Sajnos eléggé unalmas volt. Tipikus sémás történet. Nem túl egyedi az egész és ráadásul még a látványvilág animáció is eléggé összecsapott. Kisebb gyerekeknek ajánlott inkább.

Norbert93   2019. 02. 23.

Hihetetlen, hogy ennyi potenciál volt az előzménytrilógiában, hogy mozifilmeket és több évados sorozatokat tudtak készíteni belőle, úgy, hogy a karakterek eredetisége megmarad és olyan új karaktereket találnak ki akiknek van súlya.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Az univerzum animációs filmje. Kiváló feldolgozás. Csak ajánlani tudom minden star wars rajongónak.

hackerjulcsi   2018. 03. 23.

Nagyon marketing szaga van sajnos ennek az animációnak. Nem értem, hogy miért kellett meglovagolni a Star Wars széria sikerét és arra gondolni, hogy "srácok, csinálunk animációt.."... szerintem minden gyerek, akinek tetszik ez a világ és magáénak érzi, ismeri magát a filmet és felesleges facsarás ez a mese.. Nem tetszett egyébként sem.

68 ember hal meg a filmben.

(Norbi)

A film költségvetése 8,5 millió dollár volt és jelenleg 68 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

Dave Filoni-nak (igazgató) Plo Koon a kedvence karaktere.

(beero88)