N/A

Forgatókönyvíró: Matthew Thaler
Premier: 2023

2023.07.02 Crystaldeer

Falra mászok tőle

Tipikus Hallmark csatorna stílusú romantikus film. Noname színészek, borzalmas szinkron, amiben a főszereplőnek olyan picsogó hangja van, hogy egy idő után idegesítő hallgatni is. Természetesen a színészi teljesítmény is gyenge. A történet elég sablonos, és meg se kell nézni, már az első öt percben tudható, hogy mi lesz a vége. Aki szereti az ilyen jellegű romantikus filmeket, annak még lehet, tetszik is, de én végig se bírtam nézni, körülbelül húsz perc után feladtam. Ez egy olyan tucatfilm, ami nem is értem, miért kapott magyar szinkront, amikor sokkal jobb filmek is vannak, melyek soha nem jutnak el a szinkronig. Nyugodtan felejthetős a megnézése, sőt igazából időpocsékolás. Én személy szerint a falra mászok az ilyen jellegű filmektől. De akkor mégis miért adtam neki egy esélyt? Mert reménykedtem benne, hogy ez talán jobb lesz, mint a többi. Hát, nem csalódtam, mert az elvárásaimat messze nem múlta felül. Nyilván hamar elfog tűnni a süllyesztőben, mert nem igazán okoz maradandó élményeket a néző számára.