Háromfejű cápa (2015)

3-Headed Shark Attack

tmotm   2019. 10. 12.

ZSeniális. Igazi ZS gyöngyszem, amiért érdemes volt odaülni a TV elé. Na, senki ne számítson nagy dobásra! Úgy kell leülni elé, hogy semmi jóra nem számítasz, mert akkor jön a 3 fejű cápa és Danny Trejo és neked csak annyi a dolgod, hogy a sörös szürcsöld boldogan. De ez tényleg csak akkor lesz, ha arra számítasz ami, egy ZS film.

Tom   2019. 06. 26.

Emlékeztem, hogy láttam már korábban a kétfejű cápát. Hangosan felröhögtem, mikor kikerestem az adatlapját és mit látok? Azt is Christopher Ray rendezte, 2012-ben. Ezek után csodálkozom, hogy 2018-ban nem rukkolt elő a négyfejű cápával. A filmről inkább nem írok semmit, csak tintafestéket nem tűrő jelzőket tudnék felsorolni.

cvölf   2015. 12. 04.

Háromfejű cápa... 2015-ben... Édes mennybéli... Miért nem egyből hétfejű sárkány?