Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

9 hónap letöltendő (2013)

9 Mois Ferme

Berto49   2018. 02. 01.

Meglepően jó francia vígjáték, nem az a szokványos amcsi limonádé. Ötletes cselekmény, vicces poénok, kell-e még más egy nevettetésre szánt filmhez? Ja igen, a szereplők (bár számomra ismeretlenek voltak) remekül játszottak. Az újabb, általam látott ... több»

Toncsi   2015. 04. 11.

Nagyon aranyos film, igazi szívmelengető fajta, szerethető szereplőkkel. Nagyon más, mint az amerikai vígjátékok, nekem ez is tetszik benne a legjobban.

DarkLion   2016. 05. 23.

A poénok azért nem mindig átütőek, és néha van az egésznek egy furcsa bugyutasága, amit nem vártam volna a filmtől, azt hittem, az ilyeneket azért jobban hozzáértő emberek csinálják. Nagy átlagban nem nézhetetlen, de akkor sem 5 pontos.

A finálét végig improvizálták.

(kázsé)

Jean Dujardin, Terry Gilliam, , Gaspar Noé és Jan Kounan is felbukkan a filmben.

(kázsé)

Albert Dupontel eredetileg azt tervezte, hogy ez lesz az első angol nyelvű filmje Emma Tomphsonnal a főszerepben.

(kázsé)

A film részben Raymond Depardon "A 10. bírósági meghallgatás" című dokumentumfilmjén alapul.

(kázsé)

A filmben feltűnik egy valódi bíró, aki nagyon ideges volt felvétel közben, így a rendező, Albert Dupontel azt mondta neki, nem forog a kamera, miközben a jelenetét fölvették.