Bankcsapda

TomÁcs   2019. 12. 30.

Annak ellenére, hogy egy bankrablásról szól a film van benne humor is a feszültség mellett. Izgalmas és fordulatokkal teli film.

indingo   2017. 06. 26.

Rengeteg haszonló témában készült film van a piacon, de ez egy elég kedvelhető darab. Humoros és izgalmas történet, és van benne egy jó csavar is a végén.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Általában az egy helyszínen, zárt térben játszódó filmek egy idő után zavarnak, itt nem így volt. Tetszett a története, helyenként a szerencsétlenkedés is humoros volt.

Lonka   2017. 07. 29.

Tetszett a film könnyedsége, annak ellenére hogy egy bankrablás áll a középpontban. Humoros volt, jók voltak a karakterek és a történetbe se lehet belekötni.

MMcFly2015   2018. 09. 23.

Kellett egy film a 12 órás műszak után, ami alatt akár el is szunnyadhatok, hisz az a cél. Hát nem sikerült beletrafálni, ugyanis a Bankcsapda nem ilyen. Nem tudtam unni, végig képes volt a figyelmem fentartani - és szórakoztatni. Úgy gondolom ezzel ... több»

Timcsi   2019. 02. 01.

Nem egy szokványos bankrablós történet, még ha az első 45 percben annak is tűnik. Utána beindul a történet és karakterek is egyre érdekesebbek lesznek.

jake_green   2018. 04. 20.

Totál B kategóriás filmnek tűnt, és mennyire megtetszett ez a kis alkotás a végére. Tényleg élveztem. Minden fő karakter megvolt : a balfasz páros, az autista zseni, a kapzsi zsidó és a kommandós squad, aki cseszheti :D Ilyen igazi kis bankrabló ko... több»