Agoraphobia

Egy agorafóbiával küzdő lány Florida Keys távoli részén örököl egy házat. Mikor egyre több furcsa dolog történik vele, rá kell jönnie, hogy a külvilágnál is félelmetesebb dologgal van összezárva a házban.

(dulkap)

Rendező: Lou Simon
Forgatókönyvíró: Lou Simon
Premier: 2015.10.11.
Tony Todd

KULCSSZAVAK

2016.08.08 paval

Inkább thriller, mint horror, és annak is csak legfeljebb közpes. Van pár jól felépített hidegrázós rész, de alapjában véve egy kissé vontatott és többnyire kiszámítható.

2016.07.14 vertigo

Ígéretesen indul, már az előzetes felkeltette az érdeklődésemet de sajnos a trailerben hangoztatott ígéretekből semmit sem sikerül nyújtania. Látszik, hogy sokat dolgoztak a filmmel, profi gyártásban készült, de hiányzik a lendület és az eredetiség a forgatókönyből.

2016.07.17 Bernie

Nem kell csodát várni a filmtől. Nézhető, de a cselekmény megjósolható. A színészek hozzák a tlük megszokott minőséget, és alapjában véve nincs elrontva ez a film, de semmi extra.

2016.01.04 anonym

Egyáltalán nem eredeti film, és még csak nem is hatásos. Próbál nagyon látványo és nagyon drámai lenni, de ebből csak izzadtságszagú értelmetlen erőlködés lesz a vége. Szerintem nem éri meg megnézni.

A film összbevétele 1 665 dollár volt (imdb.com).

Eredetileg Los Angelesben zajlott volna a forgatás, ám végül áttették a helyszínt Floridába. Szerző: dulkap