HercegPeter   2018. 06. 05.

Kevin Bacon rosszfiúként sokkal hitelesebb. Ez a film se nem félelmetes, se nem izgalmas. Teljesen átlagos, vagy inkább még annál is egy szinttel rosszabb. Lehetett volna eredeti, de igazából ugyanaz a története mint az összes többinek, csak most más körítést adtak hozzá.

SuperBoi   2016. 12. 14.

sajnos ez egy elég vacak film, Jennifer Morrison szépsége és Kevin Bacon javítanak csak rajta valamicskét, bár már Kevin fiú is eléggé öregszik

Jennifer Morrison
David Mazouz
Radha Mitchell
Lucy Fry
Kevin Bacon

Egyszeri nézésre kiváló, és bár közelről sem tartozik a legemlékezetesebb alkotások közé, mindenképpen üde színfoltnak mondható a 2016-os horrorfilmek palettáján.
Értékelés: 6,5/10 több»

"De rég volt már, hogy Paul Reiser és Kevin Bacon egy filmben nyomta: Étkezde. Nem volt rossz őket újra együtt látni.
Jennifer Morrison-ba még akkor beleszerettem, amikor a Dr. House sorozatban alakította Cameron-t. Bacon-nel neki is van közös múltja: Hetedik érzék. Ott mondjuk Jenny csak egy áldozatot alakított." több»