Idegenek világa

Idegenek világa

Alien Worlds
Szereplők

Ha a földi természeti törvényekből indulunk ki, következtetni tudunk arra, hogy a világegyetem más bolygóin milyen életformák alakulhattak ki. A sci-fi sorozat ötvözi a tudományos tényeket és a fickiós elképzeléseket, hogy más világokba kalauzoljon el minket.… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2020.12.02. | Netflix (2020.12.03.)

2020.12.21 Kanyi

Nem nyerte el a tetszésem sajnos. Próbálkoztam vele, de nem kötötte le a figyelmem, pedig az előzetes alapján bíztam benne, hogy lefogja.

2020.12.03 fester

Egy jó dokumentumfilmtől én ennél sokkal többet várok: ez nekem egy kicsit a Discovery-s színvonal, hogy mindenki megértse.

2020.12.02 brsvktr87

Igazából sokkal több derül ki a földi életről, mint az idegen bolygók világáról, ami nyilván annak köszönhető, hogy azok csak fikciós gondolatkísérletek tudnak lenni, míg a földiről konkrét tényekkel rendelkezünk. Ettől függetlenül informatív, csak kicsit hazug a cím.

2020.12.04 Johnny

Rettentően zavaró, hogy sok cgi-jelenet mintha loopolva ismétlődne, mint valami komolyan odatett vizuál egy veretős buliban, csak itt elég lagymatag a zene, és a tartalom is nehezen rázott fel.

(2020. 12. 10.)
Ha Carl Sagan és David Attenborough találkozna
Ha kíváncsi vagy, milyen lehet más planétákon az élet, vagy rajongsz a csillagászatért, ezt a szériát neked találták ki. A szórakozás garantált, de előre szólok, intergalaktikus kíváncsiságodat nem fogja teljes mértékben kielégíteni. Több