Alvilág

Alvilág
Videók

2021.10.27 Klauka89

Jó sorozat, de nem több. Nekem nem nyújtja azt a bizonyos pluszt, amit például az Aranyélet igen. Balsai Mónit bírom, talán a szereplőkön is múlt. Egyszernézős.

2019.03.02 indingo

Eddig nem tudott lekötni. Nekem erőltetett és izzadságszagú az egész. Megint egy külföldről átvett sorozat magyarosítva. A főcím perfect, de ennyi. Az is elég unalmas már, hogy Ujj Mészáros Károly rendezéseiben az asszony a főszereplő.

2021.02.25 Dorkateo

Alig nézek erőszakos filmeket, ez mégis a fotelbe szegezett

Nem csoda, hogy nem lett sikeres a sorozat. Nem illik a fősodorba. Elképesztően érzékenyen mutatja a szeretet torzulásait. A bűn két oldalát. A döntéseket és a kényszer szülte helyzeteket. Leginkább a kényszert.

2019.02.21 Az amatőr

A magyar drogdráma: Nem egy Narcos, kicsit elcsèpelt is, de azèrt mègiscsak a miènk

A magyar film és sorozatgyártás újabb mérföldkőhöz érkezett.Kedd este debütált az első magyar krimi,egyben drogdráma.Nem mondhatni,hogy világviszonylatban megállná a helyét,viszont ettől eltekintve meglepően jó a színvonala. Az első rész kifejezetten... Teljes kritika

2019.03.05 Timcsi

Eddig nem valami lenyűgöző a sorozat. Számomra nem túl hihető a történet. A karakterek eléggé elcsépeltek és az első részben levő lövöldözésese jelenet nevetséges volt.

2019.04.19 petraszab

Azért már lement jó pár rész, de még mindig nagyon sete-suta, nem akar beindulni.