Alvilág (2019)

Alvilág

Dorkateo   2021. 02. 25.

Alig nézek erőszakos filmeket, ez mégis a fotelbe szegezett

Nem csoda, hogy nem lett sikeres a sorozat. Nem illik a fősodorba. Elképesztően érzékenyen mutatja a szeretet torzulásait. A bűn két oldalát. A döntéseket és a kényszer szülte helyzeteket. Leginkább a kényszert.

indingo   2019. 03. 02.

Eddig nem tudott lekötni. Nekem erőltetett és izzadságszagú az egész. Megint egy külföldről átvett sorozat magyarosítva. A főcím perfect, de ennyi. Az is elég unalmas már, hogy Ujj Mészáros Károly rendezéseiben az asszony a főszereplő.

Timcsi   2019. 03. 05.

Eddig nem valami lenyűgöző a sorozat. Számomra nem túl hihető a történet. A karakterek eléggé elcsépeltek és az első részben levő lövöldözésese jelenet nevetséges volt.

petraszab   2019. 04. 19.

Azért már lement jó pár rész, de még mindig nagyon sete-suta, nem akar beindulni.

Az amatőr   2019. 02. 21.

A magyar drogdráma:Nem egy Narcos,kicsit elcsèpelt is,de azèrt mègiscsak a miènk

A magyar film és sorozatgyártás újabb mérföldkőhöz érkezett.Kedd este debütált az első magyar krimi,egyben drogdráma.Nem mondhatni,hogy világviszonylatban megállná a helyét,viszont ettől eltekintve meglepően jó a színvonala. Az első rész kifejezetten... teljes kritika»