Alvin és a mókusok

Alvin and the Chipmunks

2019.07.23 Ms. Akárki

Az első részt imádjuk a családdal. Kellemes meglepetés volt, mert nem vártunk tőle sokat amikor beültünk rá a moziban. Kellemes kis zenés karácsonyi film. Aranyos ahogy Dave befogadja őket és fiaiként kezdi el nevelni őket először csak a zeneszámaik ... Több

2017.11.20 Deku

Eléggé lehangoló, hogy ennyire érdektelen és szürke filmet össze lehet dobálni. Történetileg nem volt egy veszettül nagy munka ez épp csak egy átlagos szintet ütött meg nálam.

2017.04.04 GedyPapa

Az első 10 percben érdekes és vicces, de után elveszítette az érdeklődésemet..Sajnos nem tudtam végignézni, mert rövid idő kellett ahhoz, hogy rájöjjek, hogy ezt nem nekem találták ki. De biztos megvan a célközönsége, hiszen készült belőle nagyon sok rész.

2018.12.27 harnas1207

Biztos van egy olyan rétege a filmkedvelőknek, akiket megfog bármilyen bugyuta, idegesítő és borzalmas mesefigura. Akik meglátnak minden rosszban valami jót. Pl a mókusok cukik. Nekem ez a film ciki volt.

2017.07.30 Lonka

A mese nekem jobban bejött, valahogy nem tudok azonosulni azzal amikor mesefigurákat tesznek élőszerelős játékfilmekbe. A mókusok aranyosak meg minden, de a történet nem egy nagy szám.

2019.06.02 kevelin

a mókusok nagyon szerethetőek. ami nekem külön bejött h énekelni is tudnak és hogy nagyon jó számokat raktak bele a filmekbe. talán inkább ez és nem a sztori az ami fent tartja ezt a filmet és élvezhetővé teszi

2017.08.07 felicity

Nagyon jó kis animációs gyerek film. megérte megnézni. Az animálása nagyon jó. Izgalmas, vicces történet. A karakterek, ruhájuk és hangjuk kiválóan meg vannak tervezve.

2018.03.30 hackerjulcsi

Ezek nagyon őrültek - a szó legjobb értelmében. Imádtam ezeket a kis nyávogó mókusokat. Hatalmas animáció, remek rendezés... csak ajánlani tudom mindenkinek :)

2016.10.25 jencike1985

Szuper zenék, aranyos kis mókuskák. Kell ennél több? Rengeteg modern zenét átformáltak és ez nagyon bejön. Köszönet nekik. Ajánlom mindenkinek szuper, nekem 4 csillag.

2016.10.04 Ghotik

Imádtam ezt a mesét és ez a feldolgozás a jobbak között van. A zenéje is jó és egy igazán látványos, karakteres szereplőkkel teli film. Korosztálytól függetlenül nézhető!

2018.01.30 zsani

A rajzfilmsorozatot mindig néztem és nagyon szerettem.Ez az animáció szerintem jól sikerült, sokszor és jókat derültem rajta. Ajánlani tudom minden korosztálynak.

2015.03.30 Fildi

Nagyon aranyos kis mesefilm, imádnivalók a mókusok. Látvány szempontjából is nagyon tetszett. Ajánlani tudom!

2016.10.02 Lost Silver Book

Szerethető mesefilm, kifejezetten csak gyerekeknek. A felnőttek már tudják mi lesz a vége a filmnek mikor elkezdik nézni, így ez nem az a fajta, amit végigizgul a felnőtt is a pöttömmel a nappaliban, de mindenképpen ajánlom megnézésre a gyerekeknek, ... Több

2017.07.04 gerda

Jó kis mese, jó történettel és dalokkal. Ez már inkább a gyerekeknek szóló kategória véleményem szerint, de azért családdal együtt is meg lehet nézni.