doroffee   2016. 02. 14.

Dargay Attila egy zseni, kezdjük ott. Imádom az egyedülálló rajzolási stílusát, amely gyerekeknek és gyereklelkű felnőtteknek nagyon tetszetős, édes, aranyos figurákat tud kreálni. De az igazi ereje a filmnek a történetében és a mondanivalójában rejlik. Nagyon kedves, édes, tanulságos film.

Pirospingu   2016. 05. 29.

Depresszióba hangoló, lapos álatmese.

Vadgazda   2016. 05. 21.

Gyerekkorom egyik legmeghatározóbb rajzfilmje. Rongyosra nézettem az egész családdal VHS-en. Csemetéknek kifejezetten ajánlott, klasszikus igazán szerethető rajzfilm, szép rajzolással izgalmas történettel.

s0ltau77   2015. 09. 05.

Megérte megnézni. Sokkal jobbak a karakterek és magasan a legjobb történet, mint vártam. Pazar a látvány, akció dús a sztori. Nem kellett csalódjak, így pont olyan jó lett amilyennek kellett lennie egy kellemes filmnek.