Charlie - Minden kutya a mennybe jut (1989)

All Dogs Go to Heaven

Léder Dorottya   2021. 05. 30.

Az ilyen és ehhez hasonló filmekre tudom azt mondani, hogy aranyat érnek. Mind a zene, mind pedig maga a története a filmnek lehengerlő volt. Korrekt az ilyen film, ami teljesen magával ragadja a nézőjét.

Deku   2017. 08. 30.

Sajnos nem hozott lázba eme filmnek a megtekintése, nem volt benne semmi különleges. Volt már rossz filmben részem de ez azok között is előkelő helyet foglal el. Nem ajánlom.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Imádom. Egyik legkedvesebb gyermekkori emlékem. Vicces, csapongó, tempós mese amely mély mondanivalóval rendelkezik. A család, barátság és az élet viszontagságait, a túlélést mutatja be minden helyzetben. Charlie nagyon erős és bátor karakter aki az ... több»

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Kedvenc mesefilmem! Anyukám nagyon gyűlölte, de én rongyosra néztem kiskoromban. Benyomásaim szerint ijesztő és visszagondolva kissé beteg mesefilm, de akkor nagyon meggyőzött :D

czerik   2019. 09. 22.

Nagyon aranyos a mese és ennek a mondanivalója. Nagyszerű hatása lehet a gyermekekre.

doroffee   2016. 02. 14.

Iszonyatosan megható, sírva bőgős rajzfilm. Nagyon édes, kedves, aranyos a humora is, de nagyon mélyen meg is érint. Az animációja pedig zseniális.

one1970   2015. 07. 26.

ÓÓÓÓÓ :D Ezt a filmet nagyon imádom, az egyik rajzfilm a TOP 10-es listámon :) szavakkal el nem mondható, amit kivált belőlem ez a rajzfilm, imádom :) megvan kazettán, és DVD-n is, a gépemen is rajta van :) 5/5

A rajzfilmben szereplő Anna-Marie, a 10 éves kislány amerikai szinkronhangja Judith Barsi, magyar származású gyermekszínész volt, akit a saját apja lőtt le a film premierje előtt, 1988 júliusában.

(Crystaldeer)