Charlie - Minden kutya a mennybe jut

All Dogs Go to Heaven

2021.05.30 Léder Dorottya

Az ilyen és ehhez hasonló filmekre tudom azt mondani, hogy aranyat érnek. Mind a zene, mind pedig maga a története a filmnek lehengerlő volt. Korrekt az ilyen film, ami teljesen magával ragadja a nézőjét.

2017.08.30 Deku

Sajnos nem hozott lázba eme filmnek a megtekintése, nem volt benne semmi különleges. Volt már rossz filmben részem de ez azok között is előkelő helyet foglal el. Nem ajánlom.

2019.05.18 Ms. Akárki

Imádom. Egyik legkedvesebb gyermekkori emlékem. Vicces, csapongó, tempós mese amely mély mondanivalóval rendelkezik. A család, barátság és az élet viszontagságait, a túlélést mutatja be minden helyzetben. Charlie nagyon erős és bátor karakter aki az ... Több

2018.03.19 hackerjulcsi

Kedvenc mesefilmem! Anyukám nagyon gyűlölte, de én rongyosra néztem kiskoromban. Benyomásaim szerint ijesztő és visszagondolva kissé beteg mesefilm, de akkor nagyon meggyőzött :D

2019.09.22 czerik

Nagyon aranyos a mese és ennek a mondanivalója. Nagyszerű hatása lehet a gyermekekre.

2016.02.14 doroffee

Iszonyatosan megható, sírva bőgős rajzfilm. Nagyon édes, kedves, aranyos a humora is, de nagyon mélyen meg is érint. Az animációja pedig zseniális.

2015.07.26 one1970

ÓÓÓÓÓ :D Ezt a filmet nagyon imádom, az egyik rajzfilm a TOP 10-es listámon :) szavakkal el nem mondható, amit kivált belőlem ez a rajzfilm, imádom :) megvan kazettán, és DVD-n is, a gépemen is rajta van :) 5/5

2017.01.10 Wolowitz

Rémesen oltári film, ennyire jót ritkán lát az ember. Ez a film hihetetlen csúcs szuper lett. Nem kellett azon évődjek, hogy most mikor lesz már végre vége mert az utolsó percig eltudott repíteni a hátán. Ez pedig több mint amit várhattam volna tőle.

2016.07.06 Pock

Gyerekkoromban moziban láttam ezt a filmet. Az első filmek között volt, amit moziban megnézhettem. Aranyos, karakteres szereplők vannak benne és a története is igazi, érdekes történet.

2016.08.29 GaraiV

A filmnek a könyv változatát ios nagyon szerettem gyerekkoromban, és a film is nagy élmény volt. Megható, magával ragadó történet aranyos szereplőkkel.

2016.07.25 N.Béla

Zseniális mese. Jó látni, hogy a készítőkben maradt még akkoriban fantázia és belső szellem. Mindig is szerettem volna ha ezt moziban láthattam volna, de sajnos nem jött össze. Kár hogy kevesen ismerik. A zenéjét is nagyon szeretem.

2016.07.19 Bog1

Imádom ezt a mesét gyerekkorom óta. Izgalmas, aranyos, remek dalbetétekkel melyek a magyar szinkrontól még jobbak lettek. Mindig örülök ha a kezem ügyébe kerül és újranézem. Charlie igazi jó lélek. Mindenki megtalálja akivel azonosulni tud a karakterek közül. Mindenkinek, akár felnőtt akár gyerek, tiszta szívvel ajánlom.

2016.08.07 Kardos

Nagyon aranyos mese és az embernek elfacsarodik a szíve amikor arra gondol, hogy reméli tényleg a mennybe mennek. A főszereplő kutyus halála gyerekként nagyon érzelmes téma volt és sokáig a kedvencem is volt ez a mese a történet és a zenék miatt.

2016.08.22 Macika

Szívszorító, igazi jó történet. Moziban láttam még gyerekkoromban és nagyon nagy élmény volt. Igazán beleéltem magam, tetszett a film, a szereplők aranyosak.