Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Kellemes meglepetés volt amikor először belefutottam ebben a Karácsonyi ének feldolgozásba. Érdekes és fantáziadús volt ahogy disney karakterekkel újragondolták az ismert és tanulságos meséjét Scrooge-nak.

Lonka   2017. 07. 31.

Mickey egeret csak szeretni lehet. A történet tetszett, csak azt a fránya Donald kacsát nem tudják sose kihagyni. Engem nagyon idegesít, nem is érteni mit mond.

TribeBubu   2015. 12. 22.

Zseniális az animáció. A Disney régen nagyon tudott animálni, ez pedig az akkori munkájuk között is kiemelkedő darab. Az alacsonyabb értékelésemet azzal nyerte el, hogy egy ilyen klasszikus művet rövidfilmként kár volt adaptálni. Nagy kedvencem lenne... több»

angel001   2016. 04. 30.

Nagyon szereti az egész család .Tökéletes Disney alkotás kicsiknek és nagyoknak egyaránt boldog perceket szerezhet.Vicces, poénos, és még a gonosz karakter sem ilyesztő vagy durva.

klaudia4469   2015. 05. 28.

Mióta az eszemet tudom, Mickey egeret és barátait utálom. Idegesít a hanja, idegesít hogy félcudásnak néz. Egyszerűen nem szeretem. Kisgyerekeknek biztos jó, mert oktató jellegű:)

diamond1011   2015. 01. 26.

Nagyon szeretem Micky egér meséit ez is egy a sok szép közül,főleg karácsonyi is és azok mindig úgy meghatnak

dorci298   2015. 03. 16.

Én is nagyon szeretem :) a kisgyerekkel érdemes megnézni :) szerintem nagyon fog nekik tetszeni :)