Mickey egér: Karácsonyi ének

Mickey egér: Karácsonyi ének

Mickey's Christmas Carol

A klasszikus Disney-animációs karakterek játsszák a szerepeket Charles Dickens remekművének animációs újragondolásában.

(csd)

Premier: 1983.10.20.

2019.07.28 Ms. Akárki

Kellemes meglepetés volt amikor először belefutottam ebben a Karácsonyi ének feldolgozásba. Érdekes és fantáziadús volt ahogy disney karakterekkel újragondolták az ismert és tanulságos meséjét Scrooge-nak.

2017.07.31 Lonka

Mickey egeret csak szeretni lehet. A történet tetszett, csak azt a fránya Donald kacsát nem tudják sose kihagyni. Engem nagyon idegesít, nem is érteni mit mond.

2015.12.22 TribeBubu

Zseniális az animáció. A Disney régen nagyon tudott animálni, ez pedig az akkori munkájuk között is kiemelkedő darab. Az alacsonyabb értékelésemet azzal nyerte el, hogy egy ilyen klasszikus művet rövidfilmként kár volt adaptálni. Nagy kedvencem lenne... Több

2016.04.30 angel001

Nagyon szereti az egész család .Tökéletes Disney alkotás kicsiknek és nagyoknak egyaránt boldog perceket szerezhet.Vicces, poénos, és még a gonosz karakter sem ilyesztő vagy durva.

2015.05.28 klaudia4469

Mióta az eszemet tudom, Mickey egeret és barátait utálom. Idegesít a hanja, idegesít hogy félcudásnak néz. Egyszerűen nem szeretem. Kisgyerekeknek biztos jó, mert oktató jellegű:)