Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Grincs (1966)

How the Grinch Stole Christmas!

Grincs

Timon   2020. 01. 15.

Ez annyira klassz volt,hogy az csak na. Beleéltem magam már rögtön a legelején,ennyire erős egyben eredeti karácsonyi mesét még keveset láttam.A Grincsről szóló mese örök klasszikus. 10/10

Deku   2017. 07. 24.

Ritka eredeti ez a mese és kár, hogy hamar vége lett. A zenék benne pedig különösen hangulatosra sikeredtek. Igazán kedvelhető filmet dobtak össze a készítők és bátran mondhatom, hogy nagyon eltudott varázsolni. Szerintem az egyik legjobb film amit valaha láttam. Több ilyen alkotás kellene.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

Jim carrey és pont. Tökéletesen játssza ezt is, ahogy minden más szerepét is. A történet aranyos, Grincs karaktere pedig zseniális. Vicces és megható történet, nem szokásos karácsonyi sztori, és mindenkinek való.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Az eredeti mese a legjobb. Karácsony tájékán mindig újranézzük. Karácsonyi klasszikus a karácsonyútáló Grincs meséje. Érzelmes és tanulságos mese. Gyereknek és felnőttnek egyaránt kellemes kikapcsolódás az ünnepekkor.

vivikejencikelara   2016. 10. 21.

Sokszor láttam már. Mikor ezt nézem olyan jo karácsonyi hangulatba kerülök ! Jim Carry nagyon jo!

Evcsi95   2016. 09. 26.

Annyira szeretem, hogy minden egyes karácsonykor lemegy. Szerethető a karakter, már a Dr. Seuss mese is csoda.

norbi0102   2016. 02. 09.

Karácsonykor érdemes megnézni, nagyon hangulatos, varázslatos. A történet nagyon jó lett, és tanulságos. A szereplők nagyszerűek. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Dr. Seuss fenntartással fogadta Boris Karloffot, attól tartott túl félelmetesen fogja ábrázolni a Grincset.

Dr. Seusst eredetileg egyáltalán nem érdekelte se ennek a történetnek, sem bármelyik másik könyvének az animációként történő megfilmesítése, azonban Chuck Jonesnak sikerült ennek ellenkezőjéről meggyőznie.

Dr. Seuss írta az összes dal szövegét.