Grincs

Grincs

How the Grinch Stole Christmas!

A kutyájával élő Grincs gyűlöli a karácsonyt és vele együtt azokat is akik szeretik. Éppen ezért mindent megtesz, hogy keresztülhúzza Whoville lakóinak számítását, akik önfeledten készülnek a karácsonyra. Például azzal, hogy ellopja a karácsonyi ajándékaikat és különböző turpisságokat eszel… Több

Forgatókönyvíró: Dr. Seuss, Irv Spector, Bob Ogle
Premier: 1966.12.18.
Több

2020.01.15 Timon

Ez annyira klassz volt,hogy az csak na. Beleéltem magam már rögtön a legelején,ennyire erős egyben eredeti karácsonyi mesét még keveset láttam.A Grincsről szóló mese örök klasszikus. 10/10

2017.07.24 Deku

Ritka eredeti ez a mese és kár, hogy hamar vége lett. A zenék benne pedig különösen hangulatosra sikeredtek. Igazán kedvelhető filmet dobtak össze a készítők és bátran mondhatom, hogy nagyon eltudott varázsolni. Szerintem az egyik legjobb film amit valaha láttam. Több ilyen alkotás kellene.

2019.07.31 Ms. Akárki

Az eredeti mese a legjobb. Karácsony tájékán mindig újranézzük. Karácsonyi klasszikus a karácsonyútáló Grincs meséje. Érzelmes és tanulságos mese. Gyereknek és felnőttnek egyaránt kellemes kikapcsolódás az ünnepekkor.

2016.09.16 puffancshercegnő

Jim carrey és pont. Tökéletesen játssza ezt is, ahogy minden más szerepét is. A történet aranyos, Grincs karaktere pedig zseniális. Vicces és megható történet, nem szokásos karácsonyi sztori, és mindenkinek való.

2016.10.21 vivikejencikelara

Sokszor láttam már. Mikor ezt nézem olyan jo karácsonyi hangulatba kerülök ! Jim Carry nagyon jo!

Dr. Seuss fenntartással fogadta Boris Karloffot, attól tartott túl félelmetesen fogja ábrázolni a Grincset. Szerző: rbernadett

Dr. Seusst eredetileg egyáltalán nem érdekelte se ennek a történetnek, sem bármelyik másik könyvének az animációként történő megfilmesítése, azonban Chuck Jonesnak sikerült ennek ellenkezőjéről meggyőznie. Szerző: rbernadett

Dr. Seuss írta az összes dal szövegét. Szerző: rbernadett