Pirospingu   2016. 06. 09.

Alapmese, mindenkinek kötelező!

harnas1207   2018. 12. 06.

Nevettem és le voltam döbbenve. Nem épp ezt vártam, de nagyon tetszett! Inkább a felnőtt korosztálynak való, de hát ezt a Macskafogóra is el lehet mondani.

moviewer   2017. 07. 24.

Igazán remek átdolgozása a jól ismert történetnek. Az ötlet egyedi és megvalósítani is jól sikerült. Rendkívül humoros bár inkább az idősebbeknek (kb.14+). Mindenképp megéri megnézni.

zsani   2018. 02. 11.

Nagyon mulatságos animáció. Mindvégig lekötötte a figyelme, egy percre se unatkoztam alatta. Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg. Igazi magyar klasszikus mese.

Henczi   2015. 05. 22.

Igazi magyar , karakteres rajzfilm. Felnőtteknek és gyerekeknek ugyanúgy élvezhető. Egyedi, leköti az embert, nem sablonos mesefilm. Időtálló, igényes alkotás!