Hófehér (1984)

Hófehér

Sabnock Sanatory   2021. 01. 30.

Fantasztikus áthallásokkal dolgozik a kissé "felnőttes" mese, de pont ezért olyan jó. Igazi magyar vircsaft van benne. Szuper rajzolás, szuper karakterek, fanyar humor. Mi kell még? Hófehér.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Szürreális és naggyon szomorkás, hangulatú, lehangoló mese egy kis perverz felhangal. Hasonlót még nem láttam az biztos. Nem igazán az én stílusom, de még így is lebilincselő a látványa, a rajzolata. Klasszikus magyar stílus.

Pirospingu   2016. 06. 09.

Alapmese, mindenkinek kötelező!

harnas1207   2018. 12. 06.

Nevettem és le voltam döbbenve. Nem épp ezt vártam, de nagyon tetszett! Inkább a felnőtt korosztálynak való, de hát ezt a Macskafogóra is el lehet mondani.

moviewer   2017. 07. 24.

Igazán remek átdolgozása a jól ismert történetnek. Az ötlet egyedi és megvalósítani is jól sikerült. Rendkívül humoros bár inkább az idősebbeknek (kb.14+). Mindenképp megéri megnézni.

zsani   2018. 02. 11.

Nagyon mulatságos animáció. Mindvégig lekötötte a figyelme, egy percre se unatkoztam alatta. Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg. Igazi magyar klasszikus mese.

Henczi   2015. 05. 22.

Igazi magyar , karakteres rajzfilm. Felnőtteknek és gyerekeknek ugyanúgy élvezhető. Egyedi, leköti az embert, nem sablonos mesefilm. Időtálló, igényes alkotás!