Hanta boy (1997)

Liar Liar

Jennifer Tilly
Jim Carrey

PadmeAmidala   2021. 05. 02.

Szerintem nagyon jó kis vígjáték, van mondanivalója is, persze amcsi köntösben, hogy hazudni egyszerűen néha muszáj, nélküle nehezebben menne az élet. 9/10

indingo   2019. 02. 03.

Mikor még Jim Carrey a fénykorát élte. Jó az alaptörténete és helyes poénokat vittek bele. Valóban érdekes lenne, ha csak egy napig mindenkinek igazat kellene mondani.

Deku   2017. 11. 20.

Félelmetesen rossz lett és itt még jó pillanatok se voltak benne. Hihetetlen ez az egész. Elkeserítő alkotás lett. Az elejétől kezdve untatott ez a film, alig kapcsoltam be és már a végére kívánkoztam.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 19.

Olcsó,és gagyi poénok sorjáznak a filmben,és ezt a valamit,még Carrey sem tudja megmenteni.Olcsó,ízléstelen ripacskodás!Hamar próbálom elfelejteni.

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Ügyvéd aki nem hazudhat, ez a nap poénja. Nagyon jó vígjáték és mégis érzelmes a gyerekével való kapcsolata miatt főleg. Jim Carrey tökéletesen lavírozik a humor és a komolyabb témák mezsgyéjén mint mindig.

petraszab   2019. 04. 30.

Kicsit meseszerű, de szerethető történet. Jó alakítások és nagyon cuki a kissrác.

Sem Rorrey   2017. 02. 03.

Carrey rajongóknak kötelező, de a mondanivalója is érdekes. Bár eléggé elképzelhetetlen...

Ez a film volt Tom Shadyac és Jim Carrey második közös együttműködése, az Ace Ventura: Állati nyomozó című film után. 2004-ben újabb közös filmet készítettek, amely A minden6ó című film volt.

(LionelMessi10)

A film egyik korai jelenetében látható, hogy Fletcher órája 4 óra 20 percet mutat. Ez az elem gyakorta visszatér a hollywoodi filmekben.

(SódóGA)

Amikor Fletcher megállítja a repülőgépet, a bámészkodó utasok között Jim Carrey-t is ki lehet szúrni a tömegben.

(SódóGA)

Jim Carrey 20 millió dollárt kapott a szerepéért.

(SódóGA)

A jelenetben, amikor Fletcher összeveri magát, Jim Carrey tényleg verte a fejét a falba, így az ütődések hangját nem kellett utólag felvenni.