Hanta boy

Hanta boy

Liar Liar

Jennifer Tilly
Jim Carrey

Fletcher Reede (Jim Carrey) sztárügyvéd, amihez hozzátartozik, hogy füllent, kamuzik, hazudik, amikor és akinek kell. Karrierje miatt sokszor még fiát, Maxet (Justin Cooper) is elhanyagolja, és nem tartja be az ígéreteit. Max ezért azt kívánja születésnapjára, hogy az apja ne tudjon többé hazudni.… Több

Premier (HU): 1997.05.08. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.08.14 Jay

Felnőttként ez már sok. Tudom, a film Jim Carrey baromkodásaira épül. Számomra ez elviselhetetlenül túljátszott ficsúrkodás. Valójában a némafilm játéka lett egybegyúrva a hangosfilmmel. 110 évet késett Carrey az ilyen bohóckodással.

2022.10.17 JRD

Egy tipikusan szórakoztató film, nem több. Mondjuk Jim Carrey filmektől ennél több is elvárható, de még nem láttam olyan színészt, akinek minden szerepvállalása tökéletes. Nem tartozik a kedvenc filmjeim közé. Életemben egyszer néztem meg, és azóta ... Több

2019.02.03 indingo

Mikor még Jim Carrey a fénykorát élte. Jó az alaptörténete és helyes poénokat vittek bele. Valóban érdekes lenne, ha csak egy napig mindenkinek igazat kellene mondani.

Olcsó,és gagyi poénok sorjáznak a filmben,és ezt a valamit,még Carrey sem tudja megmenteni.Olcsó,ízléstelen ripacskodás!Hamar próbálom elfelejteni.

2017.11.20 Deku

Félelmetesen rossz lett és itt még jó pillanatok se voltak benne. Hihetetlen ez az egész. Elkeserítő alkotás lett. Az elejétől kezdve untatott ez a film, alig kapcsoltam be és már a végére kívánkoztam.

Ez a film volt Tom Shadyac és Jim Carrey második közös együttműködése, az Ace Ventura: Állati nyomozó című film után. 2004-ben újabb közös filmet készítettek, amely A minden6ó című film volt.Szerző: LionelMessi10

A film egyik korai jelenetében látható, hogy Fletcher órája 4 óra 20 percet mutat. Ez az elem gyakorta visszatér a hollywoodi filmekben. Szerző: SódóGA

Amikor Fletcher megállítja a repülőgépet, a bámészkodó utasok között Jim Carrey-t is ki lehet szúrni a tömegben. Szerző: SódóGA

Jim Carrey 20 millió dollárt kapott a szerepéért.Szerző: SódóGA