Sátánka (2000)

Little Nicky

Sátánka

indingo   2017. 12. 24.

Nagyon beteg történet. Az alvilág ura felküldi a fiát a Földre, aki olyan béna, hogy folyton megfal, úgyhogy visszakerül a pokolba. Meg volt benne valami cicis pali is.

hszpp   2017. 02. 03.

Imádom:D Iszonyatosan elborult hülyeségekkel teli,de mégis cuki Sandler film. A cicikkel a fején lévő karakter külön beleégett az emlékezetembe talán örökre:D

Szilonka   2017. 10. 17.

Adam Sandler jól hozta a kicsit debil figurát, bár Quentin Tarantino szereplését nem értem. A története kedvelhető és helyenként elég vicces is. Egy erős közepes.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Furcsa katyvasz volt ez a film. Kicsit elkabarézták az egész filmet, de nagyon jól szórakoztunk rajta. Adam Sandler jól hozta a karaktert. Kár hogy ilyen túl happy end lett a vége.

Csillagpor   2019. 03. 31.

Imádom. Egyik kedvenc vígjátékom. Adam Sandler egyik legjobb vígjátéka. Sírva röhök rajta mind a mai napig. Nem is értem, hogy miért nem ismertebb. A kedvenc jelenetem, amikor a pokolban Hitlerrel tütüben válogattatják az ananászokat, hogy khmm, hát megbüntessék vele:D

Patricia Arquette
Reese Witherspoon

Adam Sandler és Henry Winkler 2. közös filmje.

A Sátánt eredetileg Dustin Hoffman játszotta volna.

(kázsé)

Britney Spears is jelölt volt Holly szerepére.

(kázsé)