Hófehér

Hófehér

2022.05.23 JRD

Jó grafika, jó szinkronhangok (Körmendi János, Béres Ilona, Halász Judit, Haumann Péter, Sztankay István, Bodrogi Gyula stb.), jó karakterek. Egyértelműen nem gyerekeknek szóló mese. Némi perverzitás, némi szomorúság és fanyar humor. Érdemes megnézni! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Fantasztikus áthallásokkal dolgozik a kissé "felnőttes" mese, de pont ezért olyan jó. Igazi magyar vircsaft van benne. Szuper rajzolás, szuper karakterek, fanyar humor. Mi kell még? Hófehér.

2019.07.25 Ms. Akárki

Szürreális és naggyon szomorkás, hangulatú, lehangoló mese egy kis perverz felhangal. Hasonlót még nem láttam az biztos. Nem igazán az én stílusom, de még így is lebilincselő a látványa, a rajzolata. Klasszikus magyar stílus.

2016.06.09 Pirospingu

Alapmese, mindenkinek kötelező!

2018.12.06 harnas1207

Nevettem és le voltam döbbenve. Nem épp ezt vártam, de nagyon tetszett! Inkább a felnőtt korosztálynak való, de hát ezt a Macskafogóra is el lehet mondani.

2017.07.24 moviewer

Igazán remek átdolgozása a jól ismert történetnek. Az ötlet egyedi és megvalósítani is jól sikerült. Rendkívül humoros bár inkább az idősebbeknek (kb.14+). Mindenképp megéri megnézni.

2018.02.11 zsani

Nagyon mulatságos animáció. Mindvégig lekötötte a figyelme, egy percre se unatkoztam alatta. Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg. Igazi magyar klasszikus mese.

2015.05.22 Henczi

Igazi magyar , karakteres rajzfilm. Felnőtteknek és gyerekeknek ugyanúgy élvezhető. Egyedi, leköti az embert, nem sablonos mesefilm. Időtálló, igényes alkotás!

2019.06.29 The Pale Empress

Szerettem ezt a mesét és nem bánom, hogy most láttam először. Vicces volt, groteszk és kicsit gusztustalan is, a könyökpuszitól ki tudnék rohanni a világból. :D Viszont önjáró mauzóleumot, hangtompítós automata inkvizítort szeretnék. :D És a Macskakaka-hágón fogok átkelni…