Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Hamupipőke

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Igazi klasszikus disney mese. Szerintem már mindenki látta már legalább egyszer. Gyönyörű bár kissé érthetetlen romantikus történet... felpróbáltatta a cipőt mindenkivel..ha annyira szerette, akkor hogy nem tudta, hogy hogyan néz ki?XD

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Egy igazi Disney klasszikus, melyben a romantika kapja talán a legnagyobb hangsúlyt. A jó pedig megkapja megérdemelt jutalmát.

indingo   2017. 04. 14.

Nagyon szép romantikus mesefilm, gyönyörű látvánnyal. A története nagyon kedvelhető a gonosz mostohával és a féltestvérekkel, valamint a tündérkeresztanyával.

Deku   2017. 07. 24.

Nekem piszkosul tetszett ez a fajta Disney mese is hisz itt előnyben részesül a romantika és kicsit talán ragyogóbb minden de akkor is szerethető. Nagyon egyedi.

Norbi   2018. 07. 28.

A húgom miatt néztem meg és egy mézes-mázos átlag hercegnős mese volt. Annak elment de tucat ilyen van. Persze a már kialakult kultusza miatt sokan megnézik, de nem tartom nagy számnak.

Walt Disney nem először nyúlt hozzá Hamupipőke történetéhez. Már 1922-ben is készített csapatával egy változatot, mely a Laugh-O-Gram sorozat utolsó darabjaként jelent meg.

(TribeBubu)

A legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1950-ben.

Az AFI's 10 Top 10 2008-as listáján - animációs film kategóriában - 9. helyen végzett.