Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Hófehérke és a hét törpe (1937)

Snow White and the Seven Dwarfs

Hófehérke és a hét törpe

Blank   2020. 03. 16.

Nagy kedvencem :) meg van valahol VHS-n is még :)

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Igazi Disney klasszikus, nagyon szerettem gyerekkoromban és nagyon szép a grafikája, a dalok is jól csengnek benne.

Bogi87   2016. 05. 28.

Kedvenc gyermekkori Disney rajzfilmem. Legalább 100X láttam már.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 12.

Nagyon aranyos és csodálatosan szépen megrajzolt mese. Gyerekként iszonyatosan sokszor láttam. A Disney első meséi között van és a legjobbak között is.

indingo   2017. 04. 14.

Egész estés mese, remek dalokkal. Minden karakter meg van benn, ami egy tipikus mesében megvan és jóvá teszi azt. Jó és gonosz, rossz és csúf.

Deku   2017. 07. 10.

Hihetetlen módon csodálatos ez a mese. Korát meghazudtolóan eszementül jó. Remek dalokkal van tarkítva és a története is egyaránt szórakoztató fiúknak lányoknak.

babsy88   2016. 08. 06.

Nagyon jó mese, igazi klasszikus, a hét törpe egyszerűen fantasztikus! A történet a zenék teljesen felemelik az ember hangulatát.

Hófehérke a legfiatalabb a Disney-hercegnők között hiszen ő még csak 14 éves.

(lolita13)

Walt Disney sokszor a szemetesvödörből halászta elő a gazdájuk által rossznak ítélt gegeket, majd az összegyűrt lapot kisimítva kitűzte az üzenőfalra azzal az üzenettel, hogy „Használjátok fel! Ez egy jó geg.”

(TribeBubu)

Az élethű animáció érdekében élőszereplős referenciafelvételeket rögzítettek a készítők, majd egy rotoszkóp nevű eszköz segítségével papíron újra elkészítették a szereplők mozgását animáció formájában. Ezzel a megoldással mérföldkövet helyeztek el a rajzfilmkészítés történelmében.

(TribeBubu)

A törpéknek rengeteg nevet írtak össze, ebből a listából pedig kiválasztották a leghatásosabbakat.

(TribeBubu)

Kuka neve csak nagysokára merült fel. Előtte csak a hetediknek hívták az ő karakterét.