Hamupipőke

Cinderella

2023.09.12 Timon

Nagyon tetszett, megható és tanulságos mese, igazi Walt Disney-klasszikus. Kedvenc részem belőle az, amikor az egerek készítik a ruhát, illetve ahogy énekelnek. Nagyon aranyosak és jó szándékúak voltak. És persze a végén az igazság győzött, és Hamupipőke szabad lett – gyönyörű és érzelmes finálé lett. 10/10.

2022.04.19 JRD

A jó és a rossz. A halál és az élet. A jó elnyeri méltó jutalmát és a rossza büntetését. Hamupipőke története eredetileg nem ilyen negédes inkább horrorisztikus, de ez a Disney verzióra egyáltalán nem érvényes. Érdemes a figyelemre! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.12.06 mamiéstöti2

Egy igazi Disney klasszikus, melyben a romantika kapja talán a legnagyobb hangsúlyt. A jó pedig megkapja megérdemelt jutalmát.

2017.04.14 indingo

Nagyon szép romantikus mesefilm, gyönyörű látvánnyal. A története nagyon kedvelhető a gonosz mostohával és a féltestvérekkel, valamint a tündérkeresztanyával.

2017.07.24 Deku

Nekem piszkosul tetszett ez a fajta Disney mese is hisz itt előnyben részesül a romantika és kicsit talán ragyogóbb minden de akkor is szerethető. Nagyon egyedi.

2019.07.31 Ms. Akárki

Igazi klasszikus disney mese. Szerintem már mindenki látta már legalább egyszer. Gyönyörű bár kissé érthetetlen romantikus történet... felpróbáltatta a cipőt mindenkivel..ha annyira szerette, akkor hogy nem tudta, hogy hogyan néz ki?XD

2018.04.17 TomÁcs

A Disney csodákból még őt kedvelem a legjobban. Aranyos a története, kedvesek a szereplők, no nem a mostohára meg a lányaira gondolok. Van benn egy kis varázslat.

2018.07.28 Norbi

A húgom miatt néztem meg és egy mézes-mázos átlag hercegnős mese volt. Annak elment de tucat ilyen van. Persze a már kialakult kultusza miatt sokan megnézik, de nem tartom nagy számnak.

2017.07.25 Lonka

Talán a legjobb Disney mese. Olyan komplett az egész, sok szereplőt mozgat meg, folyton történik valami, tényleg szép az amit látunk és a dalok sem elhanyagolhatóak.

2017.12.17 Greeta

A kedvenc jelentem, amikor átváltozik szép ruhába, be van lőve a séró, no meg a tökhintó. Helyes igazi mese a története, szerelemről, féltékenységről és kapzsiságról.

2018.03.23 hackerjulcsi

Nem szeretem különösebbképpen a hercegnős rajzfilmeket, de azt el kell ismerni, hogy nagyon bájosra sikerült ez a mesefilm. Tetszik benne a varázslat megjelenítése. 4*

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon szép és romantikus történet, de azért van néhány pontja amit nem értek...pl. a herceg hogy az úristenbe nem ismerte fel a fejéről a lányt...miért a cipőmérete alapján akarta Hamupipőkét megtalálni? Vagy csak simán lusta volt körbemenni személy... Több

2016.07.24 Leilani

Nagyon szeretem a klasszikus Disney hercegnő történeteket, ez azonban nem tartozik a kedvenceim közé, ennek ellenére nagyon aranyos történetnek tartom. A grafika nagyon szép és a zenék is elbűvölőek.

2018.03.25 NFG

Engem nem a hercegnős vonal fogott meg ebben a mesében! Engem leginkább a kis édes egerek bűvöltek el! Tetszett, hogy az ő szemszögükből is láthattuk a történetet!