indingo   2017. 07. 02.

Felnőttek számára is szórakoztató mese-film, igazi kikapcsolódást ígér és mindenki egy kicsit újra gyereknek érzetheti magát. Kedves, többször nézhető történet.

Deku   2017. 07. 23.

Egy igazán elbűvölő, aranyos kis mese akár felnőtteknek is. Többször is simán nézhető és külön tetszettek a musical-es részében lévő dalok. Nagyon szerethető. Ajánlom.

MP170506   2016. 10. 25.

Nagyon aranyos film. Bájos a történet, aranyos a humora. Szerintem jól ki lett dolgozva és a színészek is jól hozzák a karakterüket. Én felnőtt fejjel is szeretem!

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Jobban bejött, mint a Walt Disney mesefilmek leporolt filmes változatai. Sok ötlet volt benne, látványos volt és szívderítő. A története egyedi és bele lett ültetve a mai kor világába.

dittee   2015. 12. 07.

Hihetetlenül szerethető, bájos film! A történet nem mond újat, de mégis jól van fűszerezve, ezért leköti a néző figyelmét. A látványa kiváló, a színészek is, a dalok is! ÖTÖS!

A filmben több olyan színész is énekel, elsősorban Patrick Depsey, akire amúgy nem jellemző, hogy filmezés közben dalra fakad. Az egyetlen főszereplő, aki nem énekel a filmben az Idina Menzel (Nancy), akit kétszeresen jelöltek Tony-díjra és több Broadway szerepe is volt már.

(ArpiHajdu és Réci )

Amikor Edward a városnéző busz tetején van, a buszon lévő emberek valóban turisták voltak.

(ArpiHajdu és Réci )

Amy Adams a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

(mamiéstöti2 )