Bűbáj (2007)

Enchanted

Boro   2022. 04. 23.

Cuki! :))) Nagyon tetszett magyarul a zenéje és a dalok szövege is!

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Igazi esti kikapcsolódás ez a remekmű, szerintem minden korosztály számára megfelelő. Nekem tetszettek a szereplők is benne.

indingo   2017. 07. 02.

Felnőttek számára is szórakoztató mese-film, igazi kikapcsolódást ígér és mindenki egy kicsit újra gyereknek érzetheti magát. Kedves, többször nézhető történet.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 02.

Nekem nem tetszett,és megmondom őszintén,kifejezetten nem is tudnám az okát megmondani.Unalmas,és semmitmondó.A zenék elfogadhatóak,de ennyi a pozitívum.

Deku   2017. 07. 23.

Egy igazán elbűvölő, aranyos kis mese akár felnőtteknek is. Többször is simán nézhető és külön tetszettek a musical-es részében lévő dalok. Nagyon szerethető. Ajánlom.

dailyfilmsan   2019. 02. 10.

Kicsiknek, nagyoknak egyaránt szórakoztató. Más szemszögből világít rá a rajzfilmekre és tele van rajzfilmes klsés utalásokkal. Persze ezek csak az előnyére válik a filmnek. Amy Adams csodás a filmben egy igazi hercegnő. A történet a Disney megszokot... több»

MP170506   2016. 10. 25.

Nagyon aranyos film. Bájos a történet, aranyos a humora. Szerintem jól ki lett dolgozva és a színészek is jól hozzák a karakterüket. Én felnőtt fejjel is szeretem!

A Central parkban felvett 5 perces daljelenet 17 napot vett igénybe a változó időjárás és a szeszélyes rajongók miatt.

(dailyfilmsan)

A Roger nyúl a pácban óta az első élő szereplős és animációs hibrid Disney film.

(dailyfilmsan)

A filmben több olyan színész is énekel, elsősorban Patrick Depsey, akire amúgy nem jellemző, hogy filmezés közben dalra fakad. Az egyetlen főszereplő, aki nem énekel a filmben az Idina Menzel (Nancy), akit kétszeresen jelöltek Tony-díjra és több Broadway szerepe is volt már.

Amikor Edward a városnéző busz tetején van, a buszon lévő emberek valóban turisták voltak.

Amy Adams a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.