Bűbáj

Bűbáj

Enchanted

Giselle egy szépséges hercegnő, akit a mesevilágból napjaink New Yorkjába száműzi a gonosz királynő (Susan Sarandon). Giselle nem találja a helyét ebben a számára furcsa és szokatlan világban, ahol az események nem a megszokott kerékvágás szerint zajlanak. Hamarosan találkozik Roberttel (Patrick… Több

Rendező: Kevin Lima
Író: Bill Kelly
Premier (HU): 2007.12.06. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.01.19 Tomipapi

Én nem szeretem az éneklős filmeket, de itt szerencsére jó volt a zene. A történet nagyon aranyos és e világi. Bár ez a hipp-hopp partner csere mindig visszás érzést kelt bennem. Nélküle 5 pontot adtam volna, de így csak 4.

2018.12.04 mamiéstöti2

Igazi esti kikapcsolódás ez a remekmű, szerintem minden korosztály számára megfelelő. Nekem tetszettek a szereplők is benne.

2017.07.02 indingo

Felnőttek számára is szórakoztató mese-film, igazi kikapcsolódást ígér és mindenki egy kicsit újra gyereknek érzetheti magát. Kedves, többször nézhető történet.

Nekem nem tetszett,és megmondom őszintén,kifejezetten nem is tudnám az okát megmondani.Unalmas,és semmitmondó.A zenék elfogadhatóak,de ennyi a pozitívum.

2017.07.23 Deku

Egy igazán elbűvölő, aranyos kis mese akár felnőtteknek is. Többször is simán nézhető és külön tetszettek a musical-es részében lévő dalok. Nagyon szerethető. Ajánlom.

A Central parkban felvett 5 perces daljelenet 17 napot vett igénybe a változó időjárás és a szeszélyes rajongók miatt. Szerző: dailyfilmsan

A Roger nyúl a pácban óta az első élő szereplős és animációs hibrid Disney film. Szerző: dailyfilmsan

A filmben több olyan színész is énekel, elsősorban Patrick Depsey, akire amúgy nem jellemző, hogy filmezés közben dalra fakad. Az egyetlen főszereplő, aki nem énekel a filmben az Idina Menzel (Nancy), akit kétszeresen jelöltek Tony-díjra és több Broadway szerepe is volt már.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Amikor Edward a városnéző busz tetején van, a buszon lévő emberek valóban turisták voltak.Szerző: ArpiHajdu és Réci