harnas1207   2018. 12. 08.
Karácsonyi GRUncs avagy nem minden Grincs ami giccs.

A 2018-as Karácsony sláger meséje minden bizonnyal A Grincs lesz, és ez ellen senkinek nem lehet kifogása. Aranyos mese, tele kedves szereplőkkel és az Ünnepekhez igazított történettel. Azonban nehéz nem észrevenni néhány furcsaságot. Mindenek előtt azt, hogy a rajzfilm igazából nem más, mint a Gru téliesített verziója. Olyan mintha az Illumination gyorsan összegyúrt volna valamit az eddigi bevált filmjeiből és még ahhoz is lusták lettek volna, hogy a szembeötlő egyezéseket elfedjék. A főhősök ugyanolyan ezermester gonosz zsenik, akik amúgy szerethetőek és bambák. Nem mellesleg egy nagy változáson mennek keresztül a játékidő alatt, ami egy kis cuki kislánynak köszönhető. Vannak itt még az ö... több»

Bizsu82   2018. 12. 11.

Nagyon aranyos, szívhez szóló kis mese, amit végig lehet nevetni. Rendkívül jól kidolgozottak a karakterek. Magával ragadó és minden korosztálynak jó szórakozást nyújthat. Műfaj kedvelőinek tetszeni fog, kategóriájában szerintem átlaghoz képest jobb. Színvonalas és a sztorija is fantáziadús, nem sablonos. Mindenképpen ajánlom!

pj19   2018. 12. 11.

Szerintem is aranyos,ötletes kis Karácsonyi mese.Nekem pl a Jim Carrey féle filmes verzió nem tetszett.Őtletes szereplők,látványos animációk tarkítják!Érdemes megnézni akár moziban is így az ünnepek előtt!

Anuika   2018. 12. 11.
Nem tetszett

A szinkron nem igazán lett találó, számomra nagyon zavaró volt. A karaktereknek nincs mélysége, nagyon egysíkúak. Kisgyerekeknek készült, de nem törekedtek arra, hogy felnőttek számára is élvezhető legyen. Soha nem fog felérni az élőszereplős változathoz.

Zoltán Juhász   2018. 12. 10.

Nagyon vicces és szerethető animációs film volt, felettébb érdekes és olykor izgalmas. Nagyon bírtam benne a kecskét :D, meg a rénszarvast. Szerintem sokkal jobb mint az eredeti, és tetszett ahogy mesélnek a alatta.

A Grincs egy stabil biztonsági játék családi mozizáshoz, amely egy szórakoztató, jól meganimált akció-vígjáték kicsiknek és nagyoknak, ötletes fordítással, de ezen kívül igazán semmi mással. több»

A Grincs legújabb változata sokkal gyermekbarátibb lett, rengeteg szóviccel, és bár vannak hibái, mégis szórakoztató és élvezhető a gyerekek és a felnőttek számára is egyaránt. Egy karácsonyi családi mozizásnak mindenképpen ajánlanám, de nyilván, aki rajongó és kíváncsi, az így is úgyis beül majd rá. több»

Történt egy két-dolog az Illumination animációs stúdióval, mióta legutóbb feldolgoztak egy Dr. Seuss-mesét: a Loraxot. Leginkább az történt, hogy kerestek pár milliárdot a Gru-val és folytatásaival, a Minyonok-filmmel, A kis kedvencek titkos életével és az Énekelj!-jel. Ezért hát valahol érthető, hogy azt tették a legendás karácsonytolvajjal, amit tettek. több»

Az Illumination Studió második olyan filmje a Gru 2 (Despicable Me 2; 2013) után amelynek Pharrell Williams énekli a főcímdalát.

(diumiu )

Ez a második film az Illumination Studió-tól, hogy egy Max nevű kutya történetét mutatja be, az első "A kis kedvencek titkos élete" (The Secret Life of Pets; 2016) volt.

(diumiu )

Az első Tv spot a dél-koreai Pyeongchang-i olimpián debütált.