A Grincs

The Grinch

Artsomnia
2018/11/28

A Grincs egy stabil biztonsági játék családi mozizáshoz, amely egy szórakoztató, jól meganimált akció-vígjáték kicsiknek és nagyoknak, ötletes fordítással, de ezen kívül igazán semmi mással. Több

MovieAddict
2018/12/02

A Grincs legújabb változata sokkal gyermekbarátibb lett, rengeteg szóviccel, és bár vannak hibái, mégis szórakoztató és élvezhető a gyerekek és a felnőttek számára is egyaránt. Egy karácsonyi családi mozizásnak mindenképpen ajánlanám, de nyilván, aki rajongó és kíváncsi, az így is úgyis beül majd rá. Több

Vox.hu
2018/12/08

Történt egy két-dolog az Illumination animációs stúdióval, mióta legutóbb feldolgoztak egy Dr. Seuss-mesét: a Loraxot. Leginkább az történt, hogy kerestek pár milliárdot a Gru-val és folytatásaival, a Minyonok-filmmel, A kis kedvencek titkos életével és az Énekelj!-jel. Ezért hát valahol érthető, hogy azt tették a legendás karácsonytolvajjal, amit tettek. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/01/22

Mókamajszter takarékon
Személy szerint nem igazán tudom, újító szellemet vártam-e inkább a 18 évvel későbbi értelmezéstől, vagy csak a múltidézés vezérelt a moziterembe, de egyértelműen kijelenthetem, hogy egyiket sem kaptam meg. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!