Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Klasszikus tinifilm. A már jól megszokott unalomig feldolgozott testcserés történet, hogy két karakter nem értenek egyet ezért valami kozmikus erő miatt testet cserélnek, és ez miatt átélik egymás életét és nehézségeit, amitől egycsapásra megértik eg... több»

ArpiHajdu és Réci   2017. 10. 14.

Kellemes kis vígjáték, még Lindsay Lohan balhés korszaka előttről. Jamie Lee Curtis-szel tökéletes összhangban alkották meg a testet cserélő anyát és lányát. Erről a témáról már sok film született, s általában mindegyik ugyanazt az utat járja be. Van... több»

Deku   2017. 10. 23.

Na ilyet nem szívesen néznék meg még egyszer mert bűn rossz. Leginkább a története volt pusztító. Eleinte azt se tudtam eldönteni, hogy ez most vicc volt-e vagy most mi van.

Szilonka   2017. 10. 17.

Jó pár ilyen film készült már, de valahogy ez egy mégis kedvelhető alkotás. Szereposztása is csak dob rajta. Lindsay Lohan itt még nem tette magát tönkre, kár érte.

harnas1207   2019. 02. 20.

Tini vígjáték, tini lányoknak. Sőt talán a célközönség még a náluk is fiatalabbak. Nem igazán tudok rá pozitívat írni.

Norbert93   2019. 06. 01.

Hétvégi vígjáték

Kellemes, sőt majdcsak parádés tinivígjáték. A testcserés vígjátékokkal Dunát lehetett volna rekeszteni, de mind közül messze ez a film a legjobb. Nagy kár ezért a lányért, igazán aranyos filmeket köszönhettünk neki (is).

one1970   2015. 07. 26.

Lidsay Lohan szerintem ebben a filmben alakítja a legjobban a szerepét :D semmi hiba, semmi rájátszás.. Nagyon szeretem ezt a filmet, mindig meg tudom nézni, megunhatatlan !

Lindsay Lohan a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

-t eredetileg Anna szerepére hallgatták meg, de végül kihátrált, és csak egy kisebb mellékszerepet fogadott el.

(ps)

Az alkotók felajánlottak egy mellékszerepet Gwen Stefani számára, de ő nem élt a lehetőséggel.

(ps)

A tanáriban látható SONY televízióról az S és Y betűket eltávolították, így egy képezeletbeli ON márkajelzésű készüléket láthatunk.

(ps)

Dr. Tess szerepét eredetileg Annette Bening kapta meg, de a színésznő még a forgatás előtt kihátrált.

(ps)

A House of Blues színpadán Jamie Lee Curtis egy Ernie Ball/MusicMan gitáron játszik, azon belül is egy Steve Lukather modellen.

(ps)

Egy ideig úgy tűnt, hogy a filmben Tom Selleck is szerepelni fog.