Az álomnő

Az álomnő

The Good Night
Videók

Gary élete válaszúthoz érkezett. Karrierje megfeneklett, felesége, Dora, az õrületbe kergeti, és négy éve betöltötte már a harmincat, miközben Paul, a legjobb barátja kezében arannyá válik minden. Gary lehangolt és elkeseredett, mígnem egy éjjel találkozik Annával, aki gyönyörű, okos, szexis, vicces, és úgy tűnik, hogy a férfi minden vágyát beteljesíti. Õ tehát álmai asszonya. Csak a baj az, hogy szó szerint! Mivel Anna csak az álmaiban szerepel, Gary-nek meg kell találnia a módját, hogy élete legjobb kapcsolatát tudatosan is irányítani tudja. Felkeres hát egy bohókás álomszakértõt, aki a "tudatos álom" lehetõségével kecsegteti.

Rendező: Jake Paltrow
Író: Jake Paltrow
Zene: Alec Puro
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2007.11.20.

2016.10.24 paval

A nagyszerű szereposztás ellenére sem működik szerintem ez a film, mintha csak ezzel próbálták volna leplezni a gyenge dramaturgiát és a párbeszédeket. Igaz, a karakterek egész jól kidolgozottak, de nem nagyon mondanám maradandó alkotásnak.

2016.02.04 Rajkó

A legtöbb embernek ez csupán egy átlagos film, de számomra nagyon sok mindent adott. Hihetetlenül jó történet, ami egy percig sem csap át melodrámába. Ajánlom mindenkinek, aki szeretné, hogy egy picit is megváltoztassák a gondolkodását.

A film összbevétele 22 165 dollár volt (imdb.com).

Bandish Bandits
2020