A gondozoo (2011)

Zookeeper

KCintia   2021. 05. 03.

Lehet, hogy tipikus amcsi film, de király

Én személy szerint már rengetegszer láttam ezt a filmet. Kedvelem a beszélő állatos filmeket, és a színészt is. Egyszerűen leírva: vicces, látványos --> garantált kikapcsolódás az egész családnak.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Kevin James remek vígjáték színésszé nőtte ki magát az elmúlt évek során. Ebben a filmben is elég jól alakítja karakterét.

indingo   2018. 03. 20.

Egynek elment a film, bár a gyerekek a fő közönség. Kicsit dr. Doolitle és Éjszaka a múzeumban szerelemgyerek. A történet kiszámítható, a kis majom helyes.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Egyszernézős sablonos amerikai vígjáték. Kicsit felemás volt a film. Némely jelenetek nagyon ütősek és viccesek voltak, utána meg vagy 10 percig semmi érdemleges nem történik. Nem egyenletes a film tempója, de egyszer érdemes megnézni Kevin James sajátos humora miatt.

VvV   2018. 11. 02.

Kevin Jamest mindig egy karakterben látható. Kicsit szerencsétlen manus, aki keresi a párját. Itt sincs ez máshogy. A története közepes.

Norbi   2018. 07. 30.

Egy középszerű vígjáték, talán kicsit viccesebb. A történet nincs túlgondolva, de így is élvezhető, családdal együtt egy jó kikapcsolódást is nyújthat.

NFG   2018. 03. 30.

Számomra kissé idétlen volt egy két állatos rész! Nagyon meseszerűek lettek! De a történet azon kívül hogy nem egy nagy durranás, igazán aranyos és humoros lett!