Anyámon a tanárom

Anyámon a tanárom

Mr. Woodcock
fester

Az iskolai testnevelés órák kész kínszenvedést jelentenek a gömbölyded John Farley számára. Esélye sincs, hogy bevágódjon a tornatanárnál. Számára Mr. Woodcock a világ legelvetemültebb embere. Néhány esztendővel később John visszatér a szülővárosába. Hol van már a dagi srác, vékony, jóképű, sikeres ifjú lett belőle. Legnagyobb megdöbbenésére anyja új udvarlója nem más, mint az egykor oly gyűlölt tornatanár. John elhatározza, ha törik, ha szakad, véget vet a románcnak. Ehhez azonban Mr. Woodcocknak is van egy-két keresetlen szava.

Premier (HU): 2008.05.06.

2020.09.13 HanGa

Nem is tudom ilyen nagy nevet nem olvassák el a forgatókönyvet mielőtt elvállalnak egy szerepet? Ha pedig elolvasták és úgy vállalták el akkor még nagyobb baj van.

2018.03.17 indingo

Az a baj, hogy nem lett valami vicces a film. Egy-két elmosolyodáson kívül nincs benne több. A történet is hagy némi kívánni valót maga után. Legalább az altesti poénokat mellőzték.

2018.08.17 Szilonka

A film nem volt vicces. Legalább is én nem tudtam nevetni. Az előzetese alapján sokkal jobbra számítottam.

2017.07.21 fester

Kövezzetek meg, de szerintem ez irtó kínos film volt. Nem is tudom, hogy mit gondoltak a készítők, vagy legalábbis, mi lehetett a véljük mindezzel, de nekem nagyon bőszítő ez a primitív humor.

2015.11.26 necum

Szerintem ez a film nagyon ott van. A lehető legjobb színészpárosítást rakták össze a filmben, akik lássuk be, eléggé meghatározó vígjátékot készítettek a kilencvenes években. Ettől függetlenül persze a fenti filmnek megvannak a gyengéi, sőt. Sokszor nagyon erőltetett a humora, de ennek ellenére még mindig élvezhető.

Sem Seann William Scott, sem Billy Bob Thornton nem szereti ezt a filmet. Szerző: rbernadett

Billy Bob Thornton eltörte a lábát annak a jelenetnek a forgatásán, amikor Seann William Scottal birkóznak. Szerző: rbernadett