Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Zenta   2017. 03. 01.

Kedves és nagyon szórakoztató kis film, az angol humor kedvelőinek tetszeni fog, bár a történet sablonos, de a hangsúly a helyzetkomikumon van. Ez utóbbiból pedig nincs hiány köszönhetően a remek Nick Frostnak.

july   2015. 05. 10.

Idióta címe miatt majdnem kihagytam, de kár lett volna érte, mert rendkívül tetszett, igen szórakoztató film. Nem egy mély film, de a maga műfaján belül a legjobb fajtából való.

MattesBarca   2016. 06. 11.

Klasszikus történet újracsomagolva. Egy ifjú tehetségnek nem sikerül bizonyítania ifjúkorában, úgyhogy felnőttként újra szembenéz a megpróbáltatással. Ezt a sokszor felhasznált toposzt viszi vászonra James Griffiths, egészében nézve közepes minőségben. A film nézhető és szórakoztató, de semmilyen tekintetben nem kimagasló.

emiel   2015. 09. 30.

Én elégedett voltam mind a rendezéssel, mind a színészek teljesítményével. Tudtam izgulni Bruce-ért, aki egyébként roppantul dögös, amikor táncolni kezd. A mackós mozgás viszont elkerülhetetlenül komikussá teszi minden próbálkozását. Julia szerintem sokkal inkább az igyekezetet és a fiatalos gondolkodást tudja értékelni a férfiban. A film megnézése pozitív érzéseket keltett bennem, mindenkinek javaslom, aki könnyed szórakozásra vágyik.

justynaw   2015. 05. 09.

98 percet kell az embernek végigszenvednie, hogy két eredeti poént láthasson. A sztori sokszorosan elhasznált, a karakterek pedig kissé sablonosak. Komédiából és táncos filmből is láttam már sokkal jobbat. Egyetlen előnye, hogy a sok zene miatt viszonylag gyorsan eltelik a játékidő, hogy aztán gyorsan elfelejthesse az ember és megnézhessen egy jó mozit. Közepeshez is kevés, amit ez a film nyújtani tud.

Chris O'Dowd
Olivia Colman
Ian McShane
Kayvan Novak
Nick Frost

Simon Pegg és Nick Frost 7. közös filmje.

A stáblista alatt látható újságcikkekben a film szereplőinek jövőjéről olvashatunk.

(ps)

A filmben több utalást tesznek A sebhelyesarcú (1983) című filmre.

(ps)