Terápiás szerelem

Terápiás szerelem

Just Wright

Egy gyógytornász beleszeret abba a kosárlabdázóba, akinek segít felépülni egy karrierjét veszélyeztető sérülésből.

(nagymarti82)

Rendező: Sanaa Hamri
Író: Michael Elliot
Premier: 2010.05.04. | Disney+ (2022.06.14.)

Queen Latifah

2020.06.02 Mayflower657

Kedvencem

Ez az egyik legkedvesebb filmem, pedig ez is sablonos. De valahogy mégis.

2019.06.03 kevelin

konnyed laza romantikus film. en nagyon szeretem queen latifaht. nem voltak tul nagy szerepei es nagy filmjei sem de valahogy szimpatikus a szineszi jateka. mindenkinek ajanlom aki szereti az ilyen jellegu romantikus egymasra talalos filmeket

2019.09.20 Attila Herke

Kritikán aluli

Kritikán aluli .Queen Latifah a Az amerikai filmgyártás szégyene. Egyszer egy Steve Martin filmben egy elfogadható karaktert hozott de a többi filmje botrány. Ennek a filmnek is alapját saját nyomorult álom világa képezte. Szörnyű történet.

2015.01.17 miki

Szimpatikus romantikus film, sportos közegbe helyezve. Szeretem Qeen Latifah-t ez is egy bájos szerepe volt.

2015.08.01 lakilúk

Egy olyan sportos romantikus filmecske, ahol tudod előre melyik jelenet után mi következik, aztán azt is, hogyan végződik. Feleségül veszi a kövér, fekete lányt. És közben néha kosárra dob.

A film eredeti felvételén cameoszerepben a Nets vezetőedzője, Lawrence Frank szerepelt, azonban miután elkezdődött a 2009-10-es NBA szezon 0-16-os eredménnyel, Franket kirúgták a Netstől, ezért a filmkészítők úgy döntöttek, hogy a segédedző, Jim Sann fogja játszani a vezetőedzőt. Ettől függetlenül egy-két jelentben még látható Frank. Szerző: rbernadett