Terápiás szerelem (2010)

Just Wright

Mayflower657   2020. 06. 02.

Kedvencem

Ez az egyik legkedvesebb filmem, pedig ez is sablonos. De valahogy mégis.

kevelin   2019. 06. 03.

konnyed laza romantikus film. en nagyon szeretem queen latifaht. nem voltak tul nagy szerepei es nagy filmjei sem de valahogy szimpatikus a szineszi jateka. mindenkinek ajanlom aki szereti az ilyen jellegu romantikus egymasra talalos filmeket

Attila Herke   2019. 09. 20.

Kritikán aluli

Kritikán aluli .Queen Latifah a Az amerikai filmgyártás szégyene. Egyszer egy Steve Martin filmben egy elfogadható karaktert hozott de a többi filmje botrány. Ennek a filmnek is alapját saját nyomorult álom világa képezte. Szörnyű történet.

manó83   2019. 03. 21.

Helló. Én segítséget kérek ,hogy tudok filmet nézni ezen az oldalon?

lakilúk   2015. 08. 01.

Egy olyan sportos romantikus filmecske, ahol tudod előre melyik jelenet után mi következik, aztán azt is, hogyan végződik. Feleségül veszi a kövér, fekete lányt. És közben néha kosárra dob.

miki   2015. 01. 17.

Szimpatikus romantikus film, sportos közegbe helyezve. Szeretem Qeen Latifah-t ez is egy bájos szerepe volt.

Queen Latifah

A film eredeti felvételén cameoszerepben a Nets vezetőedzője, Lawrence Frank szerepelt, azonban miután elkezdődött a 2009-10-es NBA szezon 0-16-os eredménnyel, Franket kirúgták a Netstől, ezért a filmkészítők úgy döntöttek, hogy a segédedző, Jim Sann fogja játszani a vezetőedzőt. Ettől függetlenül egy-két jelentben még látható Frank.