Archer

Archer

2023.12.08 bajkaizoltan

Szórakoztató tud lenni egy unalmas napon, feldobja a hangulatot.

2017.03.07 Laca//Ho/rr/oR//

Egész jó kis sorozat. Nem South Park, Family Guy stílus, de jó kis vicces animációs sorozatot csináltak az alkotók. Vagányt!!!

2017.12.13 Yosihiro

Kiváló alkotás. Nagyon szeretem mert egyedi a rajzolása és egyedi a története is. Remekül kapcsolódnak az évadok és a poénok is fergetegesek.

2017.08.22 Deku

Ez bántóan nagy hülyeség, lehet mínuszolni de attól még nekem sem tetszett ez a történet. Alpárisága olyan szinten van ami már fájdalmas amellett, hogy ritka unalmas.

2022.10.22 Robinson76

James Bond mese felnőtteknek

Számomra van némi párhuzam a James Bond filmekkel, itt is egy nőcsábász, stílusos titkosügynök a főszereplő. Csak ebben a szériában a főhős nyílt, nyers, sokszor vulgáris, mocskos vagy egyenesen trágár. Mindez sok humorral, sok izgalommal fűszerezve, remek karakterépítést bemutatva. A sorozat javarészt önálló sztorikat dolgoz fel, ugyanakkor több történetszál is hosszabban fut végig a részeken, akár évadokon át. A küldetések mindig izgalmasak, az akciójelenetek frappánsak, a megoldások pedig sok esetben meghökkentőek vagy váratlanok. Talán nem véletlen, hogy ez a sorozat a nem legkedveltebb műfajom egyik legkedveltebbje!

2016.11.20 Szivárvány1

Ez tipikusan olyan sorozat, amit sosem hittem volna, hogy egyszer megszeretek. Először csak néha ragadtam ott a tv-n Family Guy vagy Simpson után amikor ez a sori ment és egyre jobban megtetszett ez az elmebeteg drogkarteles bűnöző család mindennapjai. nagyon izgalmas.

2018.12.04 harnas1207

Archer az idióta alkoholista ügynök jól indult. Sok beteg poén, és karakteres szereplők. Azonban úgy érzem egy idő után a poénok elmaradtak. A sorozat abból építkezett, hogy megszerettük az ügynökség embereit. A sztori vette át a főszerepet. Ez jó annak aki szereti, és rossz annak, aki nevetni akart.

2016.08.06 babsy88

Felnőtteknek szóló mese, felnőtt témákkal kreatív és abszurd humorral. Remek !

2017.09.30 SzFa

Még a reklámja is idegesített a Comedy Centrálon. A megvalósítás borzalmas, ahogyan a karakterek mozognak rettenetes. A szöveg is elég gagyi. A történettel még lehetett volna mit kezdeni, de ezek után nem sok esélyt adtam neki.

2017.08.09 czigler.nora

Nem rossz sztori, egyszerre azonban nem tudok sok részt megnézni, mert azért sok lesz. Tetszenek a rajzok, Archer nagyon jó arc :D de azért fárasztóvá tud válni

2016.08.30 Bob

Hibátlan sorozat. Akinek ez tetszett, az nézze meg a Holdfényváros c. sorozatot is. ;)

2017.12.13 nagysar

Teljesen más grafika, mint amikhez eddig szoktam de nagyon szépen kidolgozott és tetszik a sztori is. Minden szereplőnek van egy vicces vonása, teljesen nézhető kis sorozat.

2016.02.09 bviki

Eleinte azt hittem nem fogom kedvelni az úgymond "durva" jelenetek miatt de megtetszett. Szeretem a kém világot és tetszett ez a szarkasztikus humor is ami benne van.

2019.01.27 P

A kedvenc animációs sorozatom. A karakterek jól kitaláltak, a poénokból cseppet sincs hiány, az egyetlen picit problémám az egésszel, hogy elkanyarodtak a titkos ügynök száltól. Pedig pont az volt a sorozat fő szála, Archer a világ legjobb titkos ügynöke.