
Vélemények (3)
Azt gondolom, hogy a film első fele 4 csillagot is megérdemelne, de a második félidő nagyon sokat ront az egészen. Eleinte jól építkezik a történet, izgalmas. Jó színészeket is válogattak össze, noha elég kevés szerep jutott az uraknak. A film másodi... Több
Nagyon jó az alaptörténet és végülis lekötött abszolút csak egy kicsit irreális a balerina, aki mindenkit legyőz.