Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Ryan Reynolds
David Paymer
Kate Vernon

ironmind844@gmail.com   2016. 12. 04.

Nagyon szeretem ezt a filmet. Nagyon sok mondanivalója van. A középpontban egy nagyon jó tanár áll aki, úgy tanít, hogy a kölykök isszák minden szavát, humoros átadja a tudást, és még a fegyelmet is megtudja tartani egyetlen szavával. Nem csak a diákok, de a tanárok is tanulnak tőle. Közben küzd betegségével is, neki köszönhetően változnak a karakterek a film végére. Megtanulják az életet értékelni, megtanulnak élni. Ryan Reynolds egyik legjobb alakítása. Több ilyen film kellene.

Adepto   2016. 02. 18.

Kategóriájában és témájában az egyik legfantasztikusabb film, amit valaha láttam. Vicces, tanulságos és megható egyben. Bármikor ha újranézem egy kicsit olyan érzésem van, mint ha akkor látnám először. Ezt nem igazán érzem más filmnél. Zseniális alakítások és a forgatókönyv, amely tényleg emlékezetessé teszi ezt az alkotást. Ahogy haladunk előre a történetben egyre inkább kirajzolódik előttünk a film (szerintem) mondanivalója és az, hogy miért kérdezi mindig Mr. D. azt, hogy "Mennyi időnk van?" Az egyik kedvencem Ryan Reynoldstól! Mindenképpen ajánlom megnézni!